Pamukova İkizler Kickboks Spor Kulübünün Milli Sporcusu Hatice Salih Çinin Macau kentinde yapılan 4." />

banner212

banner211

Hatice Salih Dünya Üçüncüsü

Pamukova İkizler Kickboks Spor Kulübünün Milli Sporcusu Hatice Salih Çinin Macau kentinde yapılan 4.

Salon 27.09.2012, 12:45
Hatice Salih Dünya Üçüncüsü
banner218

Pamukova İkizler Kickboks Spor Kulübünün Milli Sporcusu Hatice Salih Çinin Macau kentinde yapılan 4. Dünya Wushu Şampiyonasında Sanda dalında Dünya 3.cüsü oldu..


20 – 23 Eylül tarihleri arasında Çinin Macau kentinde yapılan 4. Wushu Dünya Şampiyonasına katılan Pamukovalı sporcu Hatice Salih rakiplerini bir bir yenerek  büyük bir başarıya imza attı. Şampiyona sonunda İstiklal Marşımız eşliğinde ay yıldızlı bayrağı göndere çektiren Milli sporcu Hatica Salih Dünya 3.sü oldu.

Pamukova İkizler Kickboks Spor Kulübünü Antrenörleri Nebi ve Naci İhtiyar kardeşler sporcuları ile gurur duyduklarını söyleyerek " Wushu Sanda dalında Dünya 3. olan sporcumuzu tebrik ediyoruz. Ülkemizi gururla temsil eden milli sporcumuz Hatice Salih ay yıldızlı bayrağımızı gururla ve sevinçle dalgalandırmıştır. Ayrıca Milli Sporcumuz Kasım ayında Polonya’da yapılacak olan Avrupa Genç Bayanlar Boks Şampiyonasına katılacaktır. İnanıyoruz ki aynı başarıyı bu şampiyonada da tekrar edecektir.

Pamukova İkizler Kickboks Spor Kulübü olarak bizlerden destek veren Pamukova Halk Egitim Müdürü Aziz Demir'e ve Pamukova İlçe Milli Eğitim Müdür'ü Halil Ceylan'a ve Pamukova İlçe Emniyet Müdürü Ali Osman Küçükalkan'a teşekkür ederiz" dediler
Yorumlar (0)