Hendek Belediyesi'nden 9 madalya

Salon 09.01.2024, 12:20 09.01.2024, 12:21 SporExpres
Hendek Belediyesi'nden 9 madalya

Hendek Belediyesi Karate Takımı, 6 Ocak 2023 tarihinde Kocaeli İlinde düzenlenen İller arası Karate Ligi'nde gösterdiği üstün performansla dikkat çekti. 17 il, 73 kulüp ve 1070 sporcuyla yoğun bir rekabetin yaşandığı turnuvada, Hendek Belediyesi Karate Takımı 9 madalya ile turnuvayı zirvede tamamladı. Antrenörler, sporcularını yaptıkları açıklamada, “Yoğun katılımın olduğu turnuvada tatamiye çıkarak mücadele eden bütün sporcularımızı kutluyoruz. Katıldığımız her turnuvada Hendek’imizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyoruz. Bizlere göstermiş olduğu ilgiden dolayı Hendek Belediye Başkanımız Sayın Turgut Babaoğlu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.

BABAOĞLU: TEBRİK ETTİ

Tatami üzerinde mücadele eden sporcular, kategorilerinde sergiledikleri performansla büyük alkışları hak ettiler. Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, sporcuların gösterdiği üstün performans ve azim için teşekkürlerini sunarak Hendek'in adını en iyi şekilde temsil etmeye devam etmelerini diledi.

MADALYALARI ALDILAR

Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları Alya Ekizoğlu, Elif Şimal Ekizoğlu, Egemen Varlıca altın madalya kazanırken Mina Göçlü, Umut Kaan Kaynak gümüş madalya, İlkin Erva Özel, Kerem Caner Akbulut, Selin Çoban ve Alp Eren Kaba ise bronz madalya kazandı

Yorumlar (0)