Hendek'in guru tablosu

Hendek Belediyesi karate takımı sporcularımız parlamaya devam ediyor. Katıldıkları her turnuvadan başarı ile dönen sporcularımız başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Salon 12.10.2022, 11:01 SporExpres
Hendek'in guru tablosu

Hendek Belediyesi karate takımı sporcularımız parlamaya devam ediyor. Katıldıkları her turnuvadan başarı ile dönen sporcularımız başarılarına bir yenisini daha ekledi. Ekibimiz Bursa’da yapılan 16 İlden 57 kulüp ve 857 sporcunun katıldığı Bursa İller Arası Minik-Yıldız Karate ligini 7 altın, 2 gümüş ve 4 bronz madalya kazanarak turnuvayı büyük başarıyla tamamladı.

BİR BAŞARIYA DAHA İMZA ATTIK

Katıldıkları her turnuvadan başarıyla dönen sporcuları ve teknik ekibi kutlayan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Hendek adına güzel bir başarıya daha imza atan genç sporcularımız, bir kez daha bizleri gururlandırdı. Onlar başardıkça bizler de mutlu oluyoruz. Genç yaşta elde ettikleri bu başarıların gelecekteki spor yaşamlarını da olumlu olarak şekillendireceğini düşünüyorum. Başarılarda emeği olan sporcularımız ve aileleri başta olmak üzere Hendek Belediyesi Karate Takımı Teknik Direktörü Nurkan Kayacık hocamızı, Ümit Atış ve Volkan Karagöz hocalarımızı ve diğer tüm teknik ekibi kutluyorum. Hendek Belediyesi olarak gençlerimizin sporla ilgilenmeleri ve sporu bir yaşam biçimi haline getirmeleri için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

MADALYALARI TOPLADILAR

Altın Madalya;Selim Çoban, Ahmet Emin Uzunoğlu, Kayra Bahadıroğlu, Kerem Caner Akbulut, Egemen Varlıca, Sümeyye Akgün, Zeynep Hayırlı, Gümüş Madalya;Umut Kaan Kaynak, Ali Efe Benli, Bronz Madalya;Duru Gürsu, Ayşenaz Başer, Ecrin Sunman, Ömer Bitik

Yorumlar (0)