banner212

banner211

HENDEK'İN KARATECİ ORDUSU

Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları,  düzenlenen kuşak terfi töreniyle diplomalarına kavuştu.

Salon 12.11.2019, 16:12 UTKU KAYNAR
HENDEK'İN KARATECİ ORDUSU
banner218

Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları,  düzenlenen kuşak terfi töreniyle diplomalarına kavuştu.  Törende konuşan Kaymakam Acır sporcuları tebrik ederken, Başkan Babaoğlu ise, “Bu salondan büyük başarılarla ülkemizi temsil eden gençlerimiz çıkacak” diyerek övgüsünü dile getirdi.

TÖREN DÜZENLENDİ

Hendek Belediyesi Karate Kulübü kuşak terfi töreni önceki akşam Hendek Belediyesi Nikah ve Toplantı salonunda yapıldı. Törene Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, bürokratlar, Karate kulübünden sorumlu milli sporcu ve Milli Takımlar Teknik Direktörü Nurkan Kayacık ve antrenörler, karateciler ile aileleri katıldı. Salonun hınca hınç dolduğu törende konuşan Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, “Burada çığ gibi büyüyen bir karateciler ordusu oluşmaya başladı. Başarıyla birlikte gelen ilgi de çok büyük. Evlatlarımızı, onların ailelerimizi ve hocalarımızı tebrik ediyorum” dedi.

DESTEĞE DEVAM

Babaoğlu konuşmasını söyle tamamladı; “Özellikle belirtmeliyim neyle uğraşırsanız uğraşın aile desteği çok önemli.Bu başarılarda hepinizin çok büyük emekleri var. Nurkan Kayacık başta olmak üzere tüm antrenörlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.  Bu salondan büyük başarılarla ülkemizi temsil eden gençlerimiz çıkacak. Baktığımda Atatürk’ün su sözü geliyor aklıma, ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zaman ahlaklısını severim’. Bu yavrularımız bu özelliklerin hepsini taşıyor. Her zaman yanınızda olmaya devam edeceğim. Hepinizi canı gönülden tekrar tekrar kutluyorum”

TÖRENLE

Daha sonra konuşan Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır,  Hendek’te olmaktan çok mutlu olduğunu belirtti. Acır, “300 öğrencimiz diploma almaya hak kazanmış. Ben bu öğrencilerimizi ve ailelerini kutluyorum” dedi. Konuşmaların ardından öğrencilere diplomaları teslim edildi

banner220
Yorumlar (0)