banner212

banner211

Hendek Karate Hız Kesmiyor

Geyve’de düzenlenen Karate İl Turnuvasında Hendek Belediyesi Karate Takımı 6 Altın, 8 Gümüş, 8 Bronz Madalya alarak turnuvayı tamamladı.

Salon 01.02.2020, 20:19 UTKU KAYNAR
Hendek Karate Hız Kesmiyor
banner218

Geyve’de düzenlenen Karate İl Turnuvasında Hendek Belediyesi Karate Takımı 6 Altın, 8 Gümüş,  8 Bronz Madalya alarak turnuvayı tamamladı.22 Madalya alarak turnuvaya damga vuran Hendek Karate takımı alt yapısı performansı ile göz dolduruyor.

Hendek Karate takımı alt yapısı emin ellerde. Antrenörler Ümit Atış, Mehmet Kara, Volkan Karagöz nezaretinde turnuvaya katılan Hendek Belediyesi Karate takımı 22 Madalya alarak güzel bir başarıya imza attı.

Antrenörler ve Sporcuların performansından memnun olduğunu belirten Antrenör Nurkan Kayacık “Hendek Belediyesi Karate takımımız alt yapısı emin ellerde ve gelecekte bir çok başarıya imza atacak bir alt yapımız geliyor. Hendek Karate takımı her geçen gün alt yapısı ve sporcuları ile Türkiye, Avrupa ve Dünya şampiyonalarında derece yapacak sporcuları yetiştirmek için gereken çalışmaları sürdürecektir. Müsabakalar da mücadele eden sporcularımız vermiş oldukları mücadeleden dolayı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu’na Karate ailesi olarak teşekkür ediyoruz” dedi.

Turnuvada madalya alan sporcular;

Neris Demir

Hira Karagöz

Emine Ebrar Temizel

Selim Çoban

Egemen Varlıca

Eymen Zeren

Tuba Güney

Hayrunnisa Şener

Havva Nida Bahadır

Abdurrahim Özyanık

Yunus Emre Sarı

Efe Mert Güdek

Muhammed İsmail Özökten

Enes Ali Şiveroğlu

Zeynep Sude Şenler

Aslı Beslan

Eslem Ravza Kalk

Ebrar Akyüzlü

Zümra Gümüş

Ahmet Emin Uzunoğlu

Mert Ekrem İmamoğlu

Kerem Gürsoy

Yorumlar (0)