Hendek Olimpik yola devam

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü, kulüp binasında düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul ile isim değişikliğine gitti.

Salon 27.06.2023, 11:01 SporExpres
Hendek Olimpik yola devam

Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü, kulüp binasında düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul ile isim değişikliğine gitti. Kulübün adı yeni yönetmelik gereği adı oy çokluğu ile onaylanarak Hendek Olimpik Spor Kulübü olarak değiştirildi. Düzenlenen genel kurul, günün anısına kulüp binası girişinde çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi

GENİŞ KATILIM

Kulüp binasında düzenlenen Olağanüstü Genel Kurul'a; AK Parti Sakarya Milletvekili ve Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübünün kurucusu ve Onursal Başkanı Sayın Ali İnci, AK Parti Sakarya İl Başkan Yardımcısı ve Eski Hendek Belediye Başkanı aynı zamanda Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Onursal Başkanı Sayın İrfan Püsküllü, Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli, Hendek Belediyesi Zabıta Müdürü Harun Kaynak, Hendek Kızılay Şube Başkanı Fahri Küt ile kulüp  üyeleri katıldı.

SPORA HİZMET

Genel Kurulun divan başkanlığını Hendek Kızılay Şube Başkanı Fahri Küt ile üyeler Orhan Karagözlü ve Özgür Baylan'dan oluştu.  Genel Kurul, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı. Kurulda ilk konuşmayı Hendek Gençlik Merkezi Spor Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli yaptı. Kösetereli; ‘’Türk güreşinde önemli bir yer edinen kulübümüz diğer branşlarda da faaliyet üretmek üzere 2020 yılında yapmış olduğu olağan genel kurulda kulüp ünvanını Hendek Gençlik Merkezi Spor kulübü olarak değiştirerek bünyesine 18 branş daha dahil ederek hedeflerini büyüterek yola devam etme kararı almıştı. O günden bu güne kulübümüz birçok branşta birçok gencimize ulaşarak spor yapma imkanı sağlamıştır. ‘’ dedi.

Yorumlar (0)