banner212

banner211

Hendek spor salonu bitiyor

4 milyon 417 bin 600 TL’ye ihale edilerek 3 Ağustos 2011 tarihinde yapımına başlanan ve iş bitirme süresi 700 gün olan Hendek Spor Salonu’nun kısa sürede bitmesi için geri sayım başladı.

Salon 17.06.2013, 15:46
Hendek spor salonu bitiyor
banner218

2009 seçim beyannamesinde salon sözü veren Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, sözlerini tek tek yerine getiriyor Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından 4 milyon 417 bin 600 TL’ye ihale edilerek 3 Ağustos 2011 tarihinde yapımına başlanan ve iş bitirme süresi 700 gün olan Hendek Spor Salonu’nun kısa sürede bitmesi için geri sayım başladı.


Çeşitli spor dallarında büyük başarılara imza atan Hendek, yeni yapılan spor tesisleri ile başarılarını kat kat artıracak. Yeni yapılacak kapalı spor salonunda, her dalda salon sporu yapılacak.


Her dalda başarı

Salon inşaatında incelemelerde bulunan Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Hendek’in her dalda olduğu gibi sporda da büyük başarılara imza attığını belirterek “ İlçemiz sadece Sakarya’da değil, Türkiye’de, Avrupa’da değil, Dünya Şampiyonalarında da adından söz ettirmiştir. Son olarak güreş şampiyonasında Avrupa Şampiyonu çıkardık. Ayrıca geçen hafta Sırbistan’da yapılan Avrupa Karate Şampiyonası’nda takım halinde birinci olduk. Basketbol, voleybol gibi spor dallarında, sporcularımız derece yaparak, ilçemize büyük başarılar kazandırmıştır. Yeni yapılan Kapalı Spor Salonumuzda da büyük müsabakalara ev sahipliği yapacağız inşallah. En kısa sürede salonumuzun yapımı tamamlanarak, ilçemizin hizmetine sunulacak. Hendek’imize hayırlı olsun “ dedi.


banner220
Yorumlar (0)