banner212

banner211

Hendek Ticaret Lisesi Güreşte ilçenin gururu oldu

Türkiye Greko-Romen Güreş Müsabakalarında Sakarya ilini temsilen Hendek İlçesinden Ticaret Meslek Lisesi öğrencilerinden 76 kiloda Hakan İmak ve 85 kiloda Metin Alpaslan Temizce Türkiye 3. Olarak ilimizi en iyi şekilde temsil ederek bizleri bu gururu yaşatmışlardır.

Salon 16.04.2013, 11:07
Hendek Ticaret Lisesi Güreşte ilçenin gururu oldu
banner218

Sakarya’da Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Türkiye Greko-Romen Güreş Müsabakalarında  Sakarya ilini temsilen Hendek İlçesinden Ticaret Meslek Lisesi öğrencilerinden 76 kiloda Hakan İmak ve 85 kiloda Metin Alpaslan Temizce  Türkiye 3. Olarak ilimizi en iyi şekilde temsil ederek bizleri bu gururu yaşatmışlardır.  Onur Tektaş ise Türkiye 5.si oldu.


Şampiyona ödül törenine  Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan , okul müdürü Umur Çeşme müdür yardımcısı İsmail Alçorba ,  güreş takımının antrenörü okul beden eğitimi öğretmeni Murat Yiğit  ile Hendek Güreş İhtisas Kulübü Başkanı Feyzullah Köstereli ve kulüp antrenörü Zafer Başer katıldı.


Hendek Ticaret Meslek Lisesi müdürü Umur Çeşme “Türk güreşine okul olarak desteğimiz her zaman artarak devam edecektir. Önümüzdeki yıllarda sporcularımızdan okulumuz ve ilimiz adına Türkiye şampiyonlukları bekliyoruz.  Bizleri mutlu eden bu güzide öğrencilerimize başarılarından dolayı tebrik ediyorum” dedi.


Hendek İlçe Milli Eğitim müdürü Sabri Doğan ise başarılı olan sporcuları tek tek kutlayarak kendilerine güvendiklerini ve daha çok başarılı olacaklarına inandıklarını söyledi.

Yorumlar (0)