Hendekli Güreşçiler Türkiye Şampiyonu

19 ilden 24 takımda yer alan 414 sporcunun katılımı ile düzenlenen şampiyonada Hendekli Güreşçiler önemli başarı elde etti.

Salon 25.08.2023, 17:53 SporExpres
Hendekli Güreşçiler Türkiye Şampiyonu

Yozgat Rıza Kayaalp Spor Salonu, Analig 2023 yılı Güreş Küçük Minikler Serbest ve Grekoromen Türkiye Birinciliği müsabakalarına ev sahipliği yaptı. 19 ilden 24 takımda yer alan 414 sporcunun katılımı ile düzenlenen şampiyonada Hendekli Güreşçiler önemli başarı elde etti.
MADALYALARI TOPLADILAR
U13 Anadolu Yıldızlar ligi Grekoromen Güreş Birinciliği Müsabakalarında Sakarya’yı temsil eden  Hendek Olimpik Güreş Takımı Türkiye Şampiyonu oldu. Eymen Çolak, Efe Demir ve Kerem Derman altın madalya Eymen Türk, Atakan Birinci  ve Eren Cin bronz madalya alarak takımlarını şampiyonluğa taşıdılar
BABAOĞLU’NDAN TEBRİK
Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda sporcuları kutlayarak; sporcularımızın destekçisi olarak, gençlerimize örnek olan bu başarıya layık görülen kardeşlerimizi kutluyor, daha nice zaferler diliyorum’’ ifadelerine yer verdi.
TEŞEKKÜR ETTİ
Hendek Olimpik Güreş Takımı kulüp başkanı Feyzullah Köstereli sosyal medyadan yaptığı açıklamada; ‘’Başarılı sporcularımızı büyük bir özveri ile altyapıdan sporcu yetiştiren kıymetli antrenörlerimizi, kulüp personellerimizi, bu şampiyonlukta emeği geçen herkesi ve özellikle bizlere güvenen destek veren kulübümüzün kurucusu onursal başkanı kıymetli vekilimiz Ali İnci "ye çok teşekkür ediyorum. Rabbim nice başarılar nasip eylesin.’’ İfadelerine yer verdi.


 

Yorumlar (0)