banner212

banner211

Hendekli Karateciler Erzurum'dan Şampiyon

Erzurum’da yapılan 10.Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası’nda HendekBelediyesi Karate Takımı şov yaptı.

Salon 27.08.2013, 09:33
Hendekli Karateciler Erzurum'dan Şampiyon
banner218

Erzurum’da yapılan 10.Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası’nda HendekBelediyesi Karate Takımı şov yaptı. Genç erkek ve bayanlarda şampiyonluğu kazanan karateciler, Ümit bayanlarda da kürsüye çıktı.


Gençlerde şampiyon


Hendek Belediyesi Karate Takımı, Erzurum’da yapılan 10.Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası’nda fırtına gibi esti. Hendekli karateciler, Genç bayanlar ve erkeklerde şampiyonluğu kazanırken, ümit bayanlarda da ikinciliği ve üçüncülüğü kimseye bırakmadı. Takım sporlarının yanı sıra Hendek Belediyesi Karate Takımı’nda ferdi müsabakalarda da Doğan Ateş, Tuğçenur Büyüktazim, Büşra Tosun ve Nurcan Çiçek şampiyon oldu.


10 gün kamp yapacak


Kocaeli’de 12-15 Eylül tarihleri arasında yapılacak Ümit-Genç Türkiye Karate Şampiyonası öncesi iyi sonuçlar elde eden Hendekli karateciler, 10 günlük kamp için Erzurum’da kaldı. Şampiyonaya yapacakları kampla hazırlanacaklarını belirten Antrenör Nurkan Kayacık, “Kocaeli’de en iyi sonuçları almak adına çalışıyoruz. Dünya Şampiyonası seçmeleri de olacak şampiyonanın sonunda mutlu ayrılmak için elimizden geleni yapacağız” dedi

 

Kaynak:HABERHENDEK.COM

Yorumlar (0)