banner212

banner211

Hendekli Karatecilerden 8 Madalya

Türkiye Minik-Yıldızlar Karate Şampiyonası'nda Hendek Belediyesi Karate Takımı 8 madalya topladı.

Salon 19.03.2019, 10:01 UTKU KAYNAR
Hendekli Karatecilerden 8 Madalya
banner218

Türkiye Minik-Yıldızlar Karate Şampiyonası 12-17 Mart tarihleri arasında Antalya yapıldı. Antalya Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ve 61 ilden 3 Bin 220 sporcunun katıldığı müsabakalarda ilimizi temsil eden Hendek Belediyesi Karate Takımı 8 madalya topladı.


Hendek Karate Takımı Sakarya dışında da başarılı sonuçlar almaya devam ediyor. Hendekli Karateciler 12-17 Mart tarihleri arasında Antalya’da düzenlenen Türkiye Minik-Yıldızlar Karate Şampiyonası’nda 3 Altın 2 Gümüş 3 Bronz madalya aldı. Müsabakalar sonunda Sefa Onur Er, Yusuf Eren Temizel ve Anıl Kadir Benli birinci olurken Selim Tekten ve Elif Şimal Ekizoğlu ikinci, Yiğit Eren Kaba,  İlker Eren Özel ve Ecrin Gezgin üçüncü oldu.


Hendek Belediyesi Karate Takımı antrenörü Nurkan Kayacık müsabakalarda mücadele eden tüm sporcuları tebrik ettiğini belirterek; ‘’ Özverili çalışmanın karşılığını aldık. 8 Madalya ile tamamladığımız şampiyonada Sakarya’yı en iyi şekilde temsil ettiğimizi düşünüyorum. Madalya alan almayan tüm sporcularıma teşekkür ederim’’ dedi.


 

Yorumlar (0)