banner212

banner211

Hendekli Karatecilerden 9 madalya

Bursa Gemlik Spor Salonu’nda yapılan İller arası Karate Ligi’ne Hendek Belediyesi Karate Kulübü’nden 15 sporcu katıldı.

Salon 25.09.2018, 16:38 UTKU KAYNAR
Hendekli Karatecilerden 9 madalya
banner218

Bursa Gemlik Spor Salonu’nda yapılan İller arası Karate Ligi’ne Hendek Belediyesi Karate Kulübü’nden 15 sporcu katıldı. Dokuz ilden 40 Klüp ve 400 sporcunun katıldığı müsabakalardan Hendekli sporcular madalyalarla ayrıldı.

Sakarya, Kocaeli, İstanbul, Eskişehir, İzmir, Balıkesir, Kütahya ve Bilecik’ten 400 sporcunun katıldığı İllerarası Lig müsabakalarında, Hendek Belediyesi Karate Kulübü sporcuları 3 altın, 4 gümüş ve 2 bronz madalya alarak maçlara damgasını vurdu.

Sporcularını yalnız bırakmayan Hendek Belediyesi Karate Kulübü Antrenörü Nurkan Kayacık, bir başarıya daha imza atmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek “  Destek veren başta Kaymakamımız ve belediye başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Yeni şampiyonluklar için çalışmaya devam ediyoruz “ dedi.

BAŞKANDAN TEŞEKKÜR

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek “ Her zaman olduğu gibi sporcularımız Hendek’imize yakışır bir şekilde derece ile döndü. Tüm spor dallarında sporcularımız en iyi derecelerle ilçemizi temsil ediyorlar. Hendek’imiz her alanda olduğu gibi sporda da kendinden söz ettiriyor. Tüm sporcularımızı tebrik ediyor, daha nice başarılar diliyorum “ dedi.

banner220
Yorumlar (0)