banner212

banner211

HENTBOLDA ŞAMPİYON ÖZEL ŞAHİN

Şampiyon Özel Şahin’e kupasını İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Demirci ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Atilla Görgün verdi

Salon 03.01.2020, 11:55 03.01.2020, 12:04 UTKU KAYNAR
HENTBOLDA ŞAMPİYON ÖZEL ŞAHİN
banner218

Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları, Yenikent Spor Salonu’nda oynanan finalle tamamlandı. Finalde Hendek Ziya Gökalp Ortaokulu’nu 11-8 mağlup eden Özel Şahin şampiyon oldu.

ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI

Yenikent Spor Salonu’nda oynanan Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları final maçlarıyla sona erdi. Final heyecanında İl Milli Eğitim Şube Müdürü Ercan Demirci ile İl Milli Eğitim Şube Müdürü Atilla Görgün ve seyirciler yer aldı. Üçüncülük maçıyla başlayan günde Yenigün Ortaokulu, Saik Faik Ortaokulu salondan 11-10 galip ayrılarak üçüncülüğü elde etti.

ÖZEL ŞAHİN FARKI

Küçük Erkekler Hentbol İl Birinciliği Müsabakaları’nda final maçında ise Özel Şahin ile Hendek Ziya Gökalp Ortaokulu karşılaştı. Çekişmenin son saniyeye kadar sürdüğü müsabakadan 11-8 üstün ayrılan Özem Şahin şampiyon oldu. Şampiyonada ilk iki sırayı alan Özel Şahin ile Hendek Ziya Gökalp Ortaokulu ilimizi 6-9 Şubat tarihleri arasında Balıkesir ile Zonguldak’ta yapılacak gruplarda temsil edecek. 

banner220
Yorumlar (0)