banner212

banner211

Her şey yüzmeyi sevmekle başlar

Kobaş Yüzme Kulübü’nde aldığı eğitimlerini başarılı şekilde tamamlayan 85 sporcu, gerçekleşen muhteşem “Ödül Töreni” ile belgesini alarak, bir üst kulvara terfi etmeye hak kazandı.

Salon 22.02.2018, 15:35 22.02.2018, 15:39 UTKU KAYNAR
Her şey yüzmeyi sevmekle başlar
 

Kobaş Yüzme Kulübü’nde aldığı eğitimlerini başarılı şekilde tamamlayan 85 sporcu, gerçekleşen muhteşem “Ödül Töreni” ile belgesini alarak, bir üst kulvara terfi etmeye hak kazandı.

 

Sakarya’nın önde gelen kulüplerinden Kobaş Yüzme Kulübü’nde deneyimli 10 antrenöründen Orta Kulvar, Serbest Sitil, Sırt Üstü, Kurbağalama, Kelebek ve Usta Yüzücü eğitimini tamamlayan toplam 85 Sporcu, düzenlenen 4. Ödül Töreni ile belgesini alarak, bir üst kulvara terfi etmeye hak kazandı. Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezi’nde sporcular ve velilerin katılımıyla gerçekleşen törenle bir üst kademeye geçen sporcular; alacakları yeni eğitimle 2 ay sonra tekrar sınava girip bir üst kademe belgesini alabilecek.

 

Kobaş: “Çocuk eğitimi ailede başlar”

Törende bir konuşma yapan Kobaş Spor Kulüpleri Yönetim Kurulu Başkanı Meydan Kobaş; kendilerine gelen her sporcusunu, aile şefkatiyle eğittiklerine inandıklarını ifade ederek; “Kulübümüz şuan dört ayrı programda mücadele etmektedir. Hayat yolu zorlu bir yoldur.

Spor hayat yolunda çok önemli bir etkendir. Spor hayatımızda çok önemli bir etkendir. Çocuklarımızı sporla iç içe yaşatmalıyız. Çünküherşey yüzmeyi sevmekle başlar” dedi.

Yorumlar (0)