banner212

banner211

Jimanstikçiler Türkiye Şampiyonası Yolunda

Artistik Jimanstikçi'ler Grup Müsabakaların da dereceye girerek Türkiye Şampiyonasına katılma şansı elde ettiler.

Salon 07.03.2016, 23:04 09.03.2016, 15:01 UTKU KAYNAR
Jimanstikçiler Türkiye Şampiyonası Yolunda
banner218
 Artistik Jimanstikçi'ler Grup Müsabakaların da dereceye girerek Türkiye Şampiyonasına katılma şansı elde ettiler.

 

“Öğrencilerimizi kutluyorum” 

Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin Samsun’da gerçekleşen Artistik Jimanstikçi'ler Grup Müsabakalarında derece alan öğrenciler okul müdürü Müdür Turan ve Müdür yardımcısı Havva Özhelvacı’yı makamında ziyaret ettiler. Müdür Turan,” Öğrencileri aldıkları derecelerden dolayı kutladı. Tüm öğrencilerimize de örnek olması için başarılarının devamını yürekten arzu ediyorum.” Dedi.

 

 

Madalya istiyorlar

Atatürk İlköğretim Okulu’nun başarılı öğrencileri Müdür yardımcısı Havva Özhelvacı nezaretinde hep birlikte gittikleri dönercide başarılarını kutladılar.  Neşe içerisin de  geçen yemekte öğrenciler Türkiye Şampiyonasında madalya ile dönmek istediklerini  belirttiler.

 

Şampiyonaya katılacaklar.

Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinden, Jale Şen, Elif Kocaman, Eylül Sena Ediz ve Berra İpek Köse,  Samsun^da  gerçekleşen  Okullar arası Artistik Jimnastik Grup Müsabakalarında  aldıkları derece ile  Türkiye Şampiyonasına katılma şansı elde ettiler.

 

Şampiyona, Konya'da

Antrenörler Halis Çoşkun, Semra Ediz, Ece Deniz Şmşek ve Murat Şimşek sporcuların gruplarda aldıkları başarıda büyük pay sahibi oldular. Konya'da  gerçekleşecek olan Türkiye Şampiyonasında ilimize madalya ile dönmek için çalışmalara ara vermeden devam ediyorlar.

 

Yorumlar (0)