banner212

banner211

Judocular sinemada stres attı

Kurucu Spor Kulübü sporcuları Edirne’de düzenlenecek olan Minikler ve Yıldızlar Judo turnuvasında mücadele edecekler.

Salon 20.11.2018, 18:23 UTKU KAYNAR
Judocular sinemada stres attı
banner218

Kurucu Spor Kulübü sporcuları Edirne’de düzenlenecek olan Minikler ve Yıldızlar Judo turnuvasında mücadele edecekler. 2-5 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek müsabakalara hazırlanana sporcular antrenman sonrası sinema salonunda stres attılar.

Sakarya’da 120 sporcusu ile faaliyete gösteren Kurucu Spor Kulübü 2-5 Aralık Tarihleri’nde Edirne’de düzenlenecek Minikler ve Yıldızlar Judo müsabakaları için hazırlıklarını aralıksız sürdürüyor. Antrenörler Yeliz Kurucu ve Dilek Kolat nezaretinde çalışan sporcular yoğun antrenman programı sonrası hep birlikte film seyrederek stres attılar. Güreşçi baba ve kızının hikayesini anlatan Dangal isimli filmi izleyen sporcular Sakarya’yı en iyi şekilde temsil etmek için çalışmalarına devam edeceklerini söylediler.

Kulüp Başkanı Mesut Kolat gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için yola çıktıklarını belirterek; ‘’ Gençlerin hem sosyal hemde fiziksel gelişiminde katkıda bulunmak için mutlaka spora yönlenmeleri gerekiyor. Bizde kulüp olarak elimizden geldiğince gençlere spor yapma imkanı sağlamak için mücadele ediyoruz. Edirne’de yapılacak şampiyona mücadele edecek tüm sporcularıma başarılar diliyorum. En iyi sonuçlarla döneceklerine inanıyoruz’’ dedi

Yorumlar (0)