banner212

banner211

Kahverengi Kuşaklarını aldılar

Şen Samuray Kick Boxing antrenman salonunda gerçekleşen organizasyon ile Kahverengi kuşaklarına kavuşan sporcular belgelerini aldı.

Salon 06.01.2014, 18:09 06.01.2014, 18:12 UTKU KAYNAR
Kahverengi Kuşaklarını aldılar
banner218

Erenler/Tabakhane Mahallesinde bulunan Şen Samuray Spor Merkezinde gerçekleşen kuşak terfi programına velilerde iştirak etti. Gösteriler sonrasında belgelerini anne ve  babalarından alan sporcular heyecanlarını gizleyemediler.

Şen Samuray ve Erenler Halk Eğitim Merkezi Spor Kulübü King Boxing sporcuları antrenör İbrahim Şen’in nezaretinde sürdürdükleri çalışmalar sonrasında hak kazandıkları belgelerini arkadaşlarının alkışları arasında almanın mutluluğunu yaşadı. Belge dağıtım programı sonrasında velilere  ikram da bulunuldu.

Kick Boxing antrenörü İbrahim Şen; Bu güne kadar yaptığımız çalışmaların neticelerinin ilklerini görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. 18 sporcumuzun Kahverengi Kuşağa gelmesinin yanı sıra da iki sporcumuzun da antrenörlük belgesini almış olmasından mutluluk duyuyoruz. İnşallah önümüzde zaman dilimlerinde gerçekleşecek olan özel ve resmi turnuvalar da başarılı sonuçlar alarak hem ilçemizi hem de ilimizi layıki ile temsil etmenin onurunu yaşayacağız. Bu vesile ile de bizlerden desteklerini esirgemeyen İlçe Halk Eğitim Müdürümüz Abdulvahit Uygur’a desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” Dedi.

 

 

banner220
Yorumlar (0)