Karasu İmam Hatip’ten Çifte Kupa

Karasu Spor Salonu’ndan oynanan hentbol müsabakaları sonunda Küçük Erkekler ve Yıldız Erkekler'de Karasu imam Hatip Orta Okulu birinci oldu

Salon 19.03.2019, 13:04 UTKU KAYNAR
Karasu İmam Hatip’ten Çifte Kupa

Karasu Spor İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen Okul Sporları “Turataç Enkare Reklam Hentbol Turnuvası” geçtiğimiz hafta oynanan yıldız erkek ve küçük erkekler kategorisinde yapılan maçlar sona erdi. Maçlar sonucunda dereceye giren okullarda belli oldu.

ÇİFTE KUPA SEVİNCİ

Karasu Spor Salonu’ndan oynanan müsabakalar sonunda Küçük Erkekler’de Karasu İmam Hatip Ortaokulu birinci olurken Namık Kemal İmam Hatip Ortaokulu ikinci Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ise üçüncü oldu. Karasu Gençlik  Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç turnuvaya katılan tüm sporculara ve okullara teşekkür ederek dereceye giren okulları tebrik etti.

Büyük Çekişmeye sahne olan Yıldız Erkekler müsabakaları sonunda ise Karasu İmam Hatip Ortaokulu birinci olurken Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ikinci, Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu üçüncü ve Manavpınarı Ortaokulu dördüncü oldu.

FUTSAL START ALDI

Karasu Okul Sporları “Akbaş İnşaat –Saklıbahçe Futsal Turnuvası” Pazartesi oynanan maçlar ile  başladı. Turnuvanın açılışına Karasu Gençlik  Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, Akbaş İnşaat sahibi Mehmet Akbaş ile Saklıbahçe sahibi Selman Yümnü  görevli öğretmenler katıldı.

Turnuvada ilk gününde Namık Kemal OO, Şehit Oktay Demirci Orta Okulunu 10-1, mağlup ederken

Adatepe Orta Okulu, Kızılcık Orta Okulunu 4-3, Yassıgeçit Orta Okulu, Toki Demokrasi Orta Okulunu 5-2 ile geçmeyi başardı. Turnuvanın diğer maçında   Şehit Ferhat Sözer Orta Okulu ve Sezi Eratik Orta Okulu 2-2 berabere kaldı

Yorumlar (0)