banner212

banner211

Karasu'da Hentbolun Yıldızları belli oldu

Karasu Yıldız Kızlar ve Erkekler Hentbol 2.Küme müsabakaları nefesleri kesti.

Salon 21.04.2018, 11:47 21.04.2018, 11:52 UTKU KAYNAR
Karasu'da Hentbolun Yıldızları belli oldu
 

Karasu Yıldız Kızlar ve Erkekler Hentbol 2.Küme müsabakaları nefesleri kesti. Karasuspor salonunda oynanan müsabakalar sonunda Karasu İmam Hatip Orta Okulu Kızlarda ise Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu birinciliğe ulaştı.

ŞAMPİYON İMAM HATİP

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldız Erkekler ve Kızlar Karasu Hentbol 2. Küme müsabakaları sona erdi. Erkeklerde  Karasu İmam Hatip Orta Okulu ilk maçta karşı karşıya geldiği Namık Kemal Orta Okulu'nu 7-3 mağlup etti. İkinci mücadele de ilk maçını kazanan Mehmet Akif Ersoy Orta Okulu ile karşı karşıya Karasu İmam Hatip bu müsabakadan da 4-1 galip ayrılarak şampiyonluğa ulaştı.

Şampiyon Karasu İmam Hatip Orta Okulu'nda kupası Karasu İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç, İkinci Mehmet Akif Ersoy Orta Okuluna ise ödülünü İmam Hatip OO Müdür Yrd. Şeref Çiftçi, Üçüncü olan Namık Kemal Orta Okuluna ödülü Mehmet Akif Ersoy OO Müdür Yrd. Hikmet Mut verdi.

KIZLARDA F.S MEHMET

Karası Yıldız Kızlar 2.Küme müsabakalarında gruptaki iki maçını da farklı kazanan Fatih Sultan Mehmet Orta Okulu şampiyon oldu. İlk maçında Karasu İmam Hatip Orta Okulunu 7-1 ile geçen  F.S Mehmet Orta Okulu ikinci maçında Namık Kemal Orta Okulunu 7-0 mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

Şampiyon olan Fatih Sultan Mehmet O.O kupasını Karasu İlçe Spor Müdürü Kemal Ataç, İkinci olan Namık Kemal O.O'na ödülünü İmam Hatip OO Beden Eğitimi Öğretmeni Burak Yaldız Üçüncü olan Karasu İmam Hatip O.O'na ödülünü Namık Kemal OO Beden Eğitimi Öğretmeni Şaban Katı verdi.

Yorumlar (0)