banner212

banner211

Karasu'da muhteşem organizasyon.

Karasu ilçesinde Halk Eğitim Müdürlügü bünyesinde çalışan 100 karateci kuşak imtihanına girerek bir üst derece olan sarı kuşak derecesine terfi et

Salon 16.06.2016, 14:04 16.06.2016, 14:07 UTKU KAYNAR
Karasu'da muhteşem organizasyon.
banner218
 


Karasu ilçesinde Halk Eğitim Müdürlügü bünyesinde çalışan 100 karateci kuşak imtihanına girerek bir üst derece olan sarı kuşak derecesine terfi etti.

Diploma törenine Karasu Belediye baskanı Mehmet İspiroglu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç, Halk Eğitim Müdür yardımcısı Serkan Çabuk kaıldı.

Velilerin büyük ilgi gösterdiği kuşak imtahınını Karate Federasyonu Milli takımlar menajeri Hikmet Şaha, yıldızlar teknık kurul üyesi Mustafa Solmaz gercekleştirdiler.

Karate antrenörü Şevki Abakoç yaptigi açiklamada; "Karasu ilçemizde yakalaşık 4 aydan beri süren karate calışmalarımız çok verimli gidiyor. Karate sporunun karasu ilçesinde faliyet göstermesinde vesile olan başta Karasu kaymakamımız Şafak Gürcamİ Karasu belediye başkanı Mehmet İspiroglu Karasu Genclik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kemal Ataç ve Halk Eğitim müdürümüz İlhan Garip'e çok tesekkur ederim" dedi.

banner220
Yorumlar (0)