banner212

banner211

Karate antrenörleri sezon toplantısı yaptı

İlimizin en başarılı spor branşlarının başında gelen karate branşının antrenörleri 2013-2014 sezonu için toplantı yaptı.

Salon 22.09.2013, 19:21
Karate antrenörleri sezon toplantısı yaptı
banner218

İlimizin en başarılı spor branşlarının başında gelen karate branşının antrenörleri 2013-2014 sezonu için toplantı yaptı.Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğünün destekleri ile Ekim ayından itibaren iller arası lig müsabakalarının devamı ve işleyişi hakkında fikir birliğine varan antrenörler liglerin sistemini de değiştirme kararı aldılar.


Toplantıya karate federasyonu il temsilcisi Aykut Duman, il tertip kurulu üyeleri Hikmet Şaha, Uğur Kobaş, Adapazarı ilçesinden Mustafa Solmaz, Halime Irak, Şevki Abakoç, Akyazı ilçesinden Sezai Yolcuoğlu, Ferizli ilçesinden Hüseyin Şener, Pamukova ilçesinden Muammer Sağlam, Geyve ilçesinden Yaşar Ordu, Memduh Sakarya, Arifiye, Sapanca ilçesinden Tayfun Kobaş, Hendek ilçesinden Nurkan Kayacık, İl hakem kurulu başkanı Doğan Erdoğan katıldı.


İl tertip kurulu üyeleri Uğur Kobaş ve Hikmet Şaha "ilimiz organizasyonu ile yıllardır gerçekleştirdiğimiz liglerin ne kadar verimli olduğunu en son yapılan ümitler, gençler ve 21 yaş altı Türkiye şampiyonasında gördük. Milli takıma seçilen ilimiz 9 sporcusu ve milli takımın yarısı bu liglerde mücadele eden sporcular. Yaptığımız liglerin ülkemize yararı var. Kazanan Türk sporu oluyor. Bu başarılarda İl müdürümüz Salih Koşu ve Şube müdürümüz Bülent Kasım'ın destekleri çok önemli. Onların destekleri olmazsa bu ligleri bölgesel halde devam ettiremeyiz. il müdürümüz ve şube müdürümüze katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.


Yorumlar (0)