banner212

banner211

Karate hizmet ödülleri verildi

Sakarya'da Karate branşında hizmet veren Antrenör, Hakem, idareciler için "Altın Yıllar ödül töreni yapıldı.

Salon 28.11.2016, 15:48 29.11.2016, 11:21 UTKU KAYNAR
Karate hizmet ödülleri verildi
banner218

1985 yılından bu yana ilimiz karatesine yön veren antrenör,  hakem ve idarecilere ödül verildi.

 


Törene Vali Yardımcısı Mehmet Zeki Koçberber, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan, Karate Federasyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş, SASKF Başkanı Yaşar Zımba, Karate İl Temsilcisi Aykut Duman, antrenör, hakem ve idarecilerin aileleri katıldı.

Foto galeriye git
Akyazı, Geyve, Ferizli, Söğütlü, Karasu, Pamukova, Arifiye, Sapanca, Erenler, Adapazarı, Serdivan, ilçelerinde yapılan Karate branşı;  151 resmi belgeli hakem, 62 resmi belgeli antrenör, 2016 yılında 1089 faal sporcusu ile ilimizin en faal branşı konumunda yer alıyor.


Altın Yıllar Ödül gecesinde Vali yardımcısı  Mehmet Zeki Koçberber Sakarya Karatesinin önderi Meydan Kobaş’a şilt takdim etti.


Gecede Gençlik Hizmetleri ve Spor  İl Müdürü Fatih Çelikel ve Karate İl Temsilcisi Aykut Duman, Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan ve Genel Koordinatör Ercüment Taşdemir’e hizmet özel ödülleri verildi.

        
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ,  karate sporuna  yıllarını vererek ilimiz karatesinin ülkemiz ve dünyada söz sahibi olmasında pay sahibi olan idareci, hakem ve antrenörlere ödüllerini takdim ederek başarılarının devamını diledi.

 

banner220
Yorumlar (0)