banner212

banner211

Karate Ligi'nde ikinci etap tamam

15 Temmuz Şehit ve Gazileri İllerarası Karate Ligi ikinci ayağı Hendek’te yapıldı.

Salon 01.10.2018, 17:25 UTKU KAYNAR
Karate Ligi'nde ikinci etap tamam
banner218

Hendek Kapalı Spor Salonu’nda yapılan turnuvada, Bursa, Bilecik, Eskişehir, İstanbul, Kocaeli, Ankara, Samsun, Düzce, Bolu, Tekirdağ ve Sakarya olmak üzere toplam 11 ilden 85 kulüp ve 1028 sporcu mücadele etti. Turnuvaya, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Spor Şube Müdürü Murat Acar, İlçe Spor Müdürü Süleyman Akıcı, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, aileler ve sporcular katıldı.

ŞEHİT HABERİ GELDİ

Müsabakanın sonlarına doğru Hendek Aktefek Mahallesi’nden Piyade Uzman Çavuş Ömer Özdemir’in şehadet haberinin alınması üzerine salonda yaşanan üzüntü ile birlikte şehit için bir dakikalık saygı duruşunun ardından, İstiklal Marşı söylenerek dualar edildi.

Geç saatlere kadar devam eden turnuva sonunda dereceye giren sporculara madalyaları verildi.  Hendek Belediyesi Karate İhtisas Kulübü’nden turnuvaya katılan sporcular da derecelerle turnuvadan ayrıldı.

Hendek Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşen turnuvada, turnuvaya katılan sporcular ve hocalar, desteklerinden dolayı Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye teşekkür etti.

banner220
Yorumlar (0)