Karateciler Başkan Özten’i Tebrik Etti

Söğütlü Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü destekleriyle devam eden karate kursu öğrencileri veliler ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Z

Salon 16.04.2019, 18:04 UTKU KAYNAR
Karateciler Başkan Özten’i Tebrik Etti

31 Mart yerel seçimleri sonrasın Söğütlü Belediye başkanı olan Başkan Koray Oktan Özten’e Söğütlü Belediyesi ve Halk Eğitim Müdürlüğü destekleriyle devam eden karate kursu öğrencileri veliler ile birlikte hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Ziyarette Söğütlü Ak Parti ilçe başkanı ve Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyon’u yönetim kurulu üyesi Selçuk Kurt’ta hazır bulundu.

SPOR SALONUNA İHTİYAÇ VAR

Antrenör Hikmet Şaha yaptığı sunumda Söğütlü’de karate branşının 11 yıl önce başladığını ve gençlerin önünü açarak milli takıma sporcular verip millilik kontenjanından spor akademisinde okuyan sporcular yetiştiğini ayrıca olimpiyat hazırlık merkezinde sporcuların olduğunu belirterek her geçen gün karate branşına artan ilginin sporcu sayısında çoğalma olduğunu ve mevcut spor salonunun kaldırmadığını yeni bir spor salonuna ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktan Özten sporcuların almış oldukları bu başarılar bizi gururlandırdı ve çok mutlu etti en kısa sürede salon ihtiyacı ile ilgileneceklerini belirtti.

Yorumlar (0)