banner212

banner211

Karateciler madalyaları topladı

Bursa’da düzenlenen 12'inci İller arası Karate Turnuvası, Turnuvası'na katılan Sakaryalı karateciler madalyalar ile döndüler.

Salon 15.08.2018, 10:38 UTKU KAYNAR
Karateciler madalyaları topladı

Bursa’da düzenlenen 12'inci İller arası Karate Turnuvası, Turnuvası'na katılan Sakaryalı karateciler madalyalar ile döndüler.

KARASU YALI'DAN 4 MADALYA

12'inci İller arası Karate turnuvası Bursa, Konya, İstanbul, Kütahya, Denizli, Antalya ve Sakarya'dan  800 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi. Şampiyona katılan Yalısporlu Karateciler madalyalar ile döndüler. Karasu Yalıspor Karate Takımından Nisanur Şenek ve Melisa Öztopaloğlu ikinci, Alperen Uygun ve Burak Çiçek üçüncülük madalyası kazandılar.

Güzel sonuçlar aldıklarını belirten Antrenör Şevki Abakoç; Daha çok çalışarak şampiyonluklar getireceğiz. Müsabakaya gitmemizde bizlere destek olan Karasu Belediye Başkanı Sayın Mehmet İspiroğlu, Karasu Yalıspor Başkanı Sayın Mehmet Akbaşa Ve Karasu Yalıspor yönetimine teşekkür ederim" Dedi.

GEYVELİ KARATECİLER 5 MADALYA

Denizli, Çanakkale derken 11 Ağustos tarihinde Bursa ilinde yapılan Bursa Büyükşehir belediyesi iller arası Karate turnuvasına katılan Geyveli Karateciler Beş madalya kazandı.Yusuf Kaan İnce birinci olduğunu turnuvada Eray Akkuş, Emirhan Uygun , Miray Keleş ikinci Tolgacan İpek ise üçüncü oldular. Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Seçkin Küçükseller, Yaşar Ordu “Az sporcu ile katıldık, alınan 5 madalya bizim için çok iyi sporcularımız tebrik ederiz" Dediler.

SERDİVAN'DAN 2 MADALYA

11 Ağustos tarihinde Bursa'da yapılan Bursa Büyükşehir Belediyesi iller arası Karate turnuvasına katılan antrenör Serdivanlı Karateciler iki madalya kazandı.  Seçkin Küçükseller'in öğrencileri Zeynep Uyumuş ve Ekrem Ziya Tahtakele üçüncü olarak kürsüye çıkmayı başardılar

Yorumlar (0)