banner212

banner211

Karatecilerden anlamlı turnuva

15 Temmuz Şehitler ve Gaziler Karate Turnuvasında Serdivan Spor Salonunda yapıldı. Geniş bir katılımın sağlandığı turnuvada dereceye giren sporculara madalya ve kupaları verildi.

Salon 17.07.2019, 12:28 UTKU KAYNAR
Karatecilerden anlamlı turnuva
banner218

15 Temmuz etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen Şehitler ve Gaziler Karate Turnuvası sona erdi. Serdivan Spor Salonunda yapılan turnuvaya 610 sporcu katıldı. Turnuvanın açılış programında Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve 15 Temmuz şehitlerinin manevi huzurlarında 1 dakika saygı duruşunda bulunuldu,

Büyük ilgi gören turnuvayı sporcu velilerin yanı sıra çok sayıda vatandaş izlerken Sakarya Büyükşehir Belediye başkanı Ekrem Yüce, 25.Dönem milletvekili ve 15 Temmuz Milli İrade Derneği Genel Başkanı Ali İnci, Eski Sakarya milletvekili Recep Yıldırım, Türkiye Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, ASKF Başkanı Yaşar Zımba ve Sakaryaspor Başkanı İbrahim Nalbant tribündeki yerini alan isimler arasındaydı.

Oldukça çekişmeli geçen müsabakaların ardından Sakarya büyükşehir belediye Başkanı Ekrem Yüce’nin yaptığı konuşmada spora ver sporcuya verdikleri desteğin süreceğini belirterek dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını takdim etti.

banner220
Yorumlar (0)