banner212

banner211

Karatecilerden ASKF'ye ziyaret

Sakarya'da faaliyet gösteren karate kulüpleri idareci ve antrenörleri Amatör Kulüpler Federasyon başkanı Yaşar Zımba'yı ziyaret etti.

Salon 05.04.2018, 00:28 06.04.2018, 23:29 UTKU KAYNAR
Karatecilerden ASKF'ye ziyaret
 

Sakarya'da faaliyet gösteren karate kulüpleri idareci ve antrenörleri Amatör Kulüpler Federasyon başkanı Yaşar Zımba'yı ziyaret etti.

Karate Federasyonu Başkan Vekili Meydan Kobaş başkanlığındaki  antrenör ve idarecilerden oluşan bir heyet ASKF Başkanı Yaşar Zımbay'ı ziyaret etti. Hüseyin Kama Amatör Evi'nde gerçekleşen ziyarete Söğütlü ve Büyükşehir Belediye antrenörü Hikmet Şaha, Hendek ilçe Antrenörü Nurkan Kayacık, Arifiye ve Sapanca ilçe Antrenörü Tayfun Kobaş, Akyazı ilçe Antrenörü Sezai Yolcuoğlu, Serdivan Karate ve Tenis kulübü Antrenörü Seçkin Küçükseller, Serdivan ilçe Antrenörleri Emel Dramalı, Sevgi Çakmak, Ferizli ilçe Antrenörleri Ercan Durgun, Fatma Özel, Karasu ilçe Antrenörü Şevki Abakoç, Adapazarı ilçe antrenörü İsmail Yılgın, Sakarya Büyükşehir antrenörü Mustafa Solmaz, Erenler ilçe antrenörü Muammer Sağlam, Pamukova antrenörü Ogün Tandoğan katıldı.Ziyaretçileri

ASKF başkanı Yaşar Zımba, başkan yardımcısı, Avrupa, Dünya hakem kurul üyesi Uğur Kobaş, yönetim kurul üyesi Necmettin Koçak karşıladı.

Ziyaretten çok memnun kaldığını belirten Yaşar Zımba; " Karate branşı yıllar öncesinden Meydan Kobaş hocam ile başlayarak şu an çok güzel yerlere geldi. Bu branşın ilimizdeki değerleri Türkiye ve Dünya’da söz sahibi.  Karate branşı aynı zamanda ilimizin en başarılı amatör salon sporları branşı. Amatör branşlara verdiğimiz değerin göstergesi olarak, Futbol harici branşlardan sorumlu başkan yardımcılığını Uğur Kobaş’a verdik. Hangi branşın ne ihtiyacı varsa, o branşa diğer resmi kurumlar ile, yada bizde elimizden geldiğince, olanaklarımız doğrultusunda destek olmaya çalışıyoruz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)