Karatecilerden Karateci başkana tebrik ziyareti

En son yapılan yerel seçimlerde Hasan Akcan Akyazı belediye başkanı olarak seçildi. Akcan Karate branşına siyah kuşak ikinci Dan, ikinci kademe antrenör ve milli hakem olarak yıllarca hizmette bulundu.

Salon 17.04.2014, 09:52 17.04.2014, 09:54 UTKU KAYNAR
Karatecilerden Karateci başkana tebrik ziyareti
 En son yapılan yerel seçimlerde Hasan Akcan Akyazı belediye başkanı olarak seçildi. Akcan Karate branşına siyah kuşak ikinci Dan, ikinci kademe antrenör ve milli hakem olarak yıllarca hizmette bulundu. Akcan 1997 ve 2005 yılları arasında Sakarya karate il hakem kurulu başkanlığı ve il temsilciliği yardımcılığı yaptı. Türkiye şampiyonlarında yıllarca hakem olarak görev aldı. Belediye başkanı olmasından dolayı Sakarya karate antrenör ve hakemleri Hasan hoca tebrik ziyaretine gitti.

  

 

Ziyarette Türkiye karate federasyonu yönetim kurul üyesi Meydan Kobaş, Gençlik hizmetleri ve spor şube müdürü Bülent Kasım, Avrupa dünya hakemi ve antrenör Uğur Kobaş, karate milli takımlar genel menajeri ve antrenör Hikmet Şaha, federasyon il temsilcisi Aykut Duman, İlçe Gençlik hizmetleri ve spor müdürü Metin Yılmaz, il hakem kurulu başkanı Hayrullah Mete, ilimiz antrenörleri Muammer Sağlam, Seçkin Küçükseler, Nurkan Kayacık, Sezai Yolcuoğlu, İsmail Yılgın, Memduh Sakarya, İstanbul ili antrenörü Sakaryalı Davut Sefa katıldılar. Çok samimi bir ortamda geçen ziyarette tüm spor adamları, sporun içinden gelen Hasan hoca ile gurur duyduklarını dile getirerek Hasan hocaya başarı dileklerini ilettiler.  Ayrıca ziyarette yönetim kurul üyesi Meydan Kobaş ve Şube müdürü Bülent Kasım tarafından belediye başkanı Hasan Akcan’a karate spor camiası adına özel kaya şilti verildi.

Yorumlar (0)