banner212

banner211

Karate'de Yıldızlarımız Finalde

15-16 Mart 2014 tarihlerinde Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Anadolu yıldızlar ligi karate yarı final müsabakaları yapıldı.

Salon 17.03.2014, 11:22 28.02.2017, 22:13 UTKU KAYNAR
Karate'de Yıldızlarımız Finalde
banner218

 15-16 Mart 2014 tarihlerinde Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinde Anadolu yıldızlar ligi karate yarı final müsabakaları yapıldı.İlimizden 11 bayan ve 11 erkek sporcunun katıldığı
 müsabakalara İstanbul, Kocaeli, Bursa, Kırklareli, Eskişehir, Muğla, Denizli, Aydın, İzmir, Uşak, Balıkesir, Manisa ve Sakarya illeri takımları katıldı. 

Bayanlar kategorisi ferdi kilolarda yapılan müsabakalarda ilimiz sporcularının aldığı dereceler puanlandığında bayan takımımız genel klasmanda birinci oldu ve finallere katılmaya hak kazandı. Erkek takımımız zorlu illerin bulunduğu kategorilerde, çok çekişmeli geçen müsabakalar sonucunda, sporcularımızın aldığı derecelere göre genel klasmanda ikinci olarak yarı finale katılmaya hak kazandılar. Müsabakalara idareci Uğur Kobaş, antrenörler Mustafa Solmaz, Nurkan Kayacık, Seçkin Küçükseller katıldı. Sporcuları iyi tanıyan, teknik seviyelerini bilen kendi kulüp antrenörlerinin kafilede bulunması, başarıya büyük katkı sağladı.Yarı finalde ilk üç takım içine giren bayan ve erkek takımlarımız 22-23 Nisan tarihlerinde Elazığ ilinde yapılacak olan final müsabakalarına katılacaktır. Kırklareli’nde yapılan yarı final müsabakalarında bayan ve erkekler olarak finale kalan tek takım Sakarya oldu.

 

Birinci olan Bayan Takımı sporcuları

Betül Akbal

Aslınur Mutluay

Rabia Kaplan

Gözde Heybet

Büşra Demir

İremnur Çelik

Simay Durmaz

İrem Durmaz

Berranur Erkan

Elif Dökmetaş

Ayşenur Mutaf

 

İkinci olan Erkek Takımı sporcuları

Yasin Arıkan

Yağızhan Mustafa Ödemiş

Canberk Ceylan

Abdülkadir Balıkçıoğlu

Ömer Faruk Ateş

Ogün Göçlü

Ömer Faruk Duru

Oğuzhan Özuçar

Mustafa Oğuz

Melih korkmaz

Burhak mercan

Yorumlar (0)