banner212

banner211

KİCK BOKS'TA SAKARYA DAMGASI

Elazığ Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu'nda düzenlenen Türkiye Büyükler - Gençler - Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonasına Sakaryalı sporcular damga vurdu.

Salon 06.08.2018, 17:53 UTKU KAYNAR
KİCK BOKS'TA SAKARYA DAMGASI

Elazığ Fırat Üniversitesi Çok Amaçlı Spor Salonu'nda düzenlenen Türkiye Büyükler - Gençler - Yıldızlar ve Minikler Kick Boks Şampiyonasına Sakaryalı sporcular damga vurdu.

Şampiyonada 5 birincilik ve 2 üçüncülük madalyası alan KickBoksçular , Antrenörleri Seydi Gökpınar, Serkan Yılmazer, İbrahim Şen ve İl Temsilcisi Hayri Ad ile birlikte, Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel’i ziyaret etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “ Kick Boks Milli Takımına seçilerek İlimizi ve Ülkemizi, Dünya ve Avrupa Şampiyonasında temsil edecek olansporcularımızı tebrik ediyorum. Kick Boks branşında İl Genelinde başarı grafiğinin arttırılmasında pay sahibi olan İl Temsilciliğimize ve Antrenörlerimize de ayrıca teşekkür ediyorum. “ dedi.

Elazığ’da düzenlenen Türkiye Kick Boks Şampiyonasının ardından Milli Takıma seçilen İlham Berk Şimşek , Sude Özbek, Afra Adıyaman ve Esra Yalın Eylül ayında İtalya’da düzenlenecek olan Dünya Gençler Kick Boks Şampiyonasında Milli forma ile ülkemizi temsil edecekler.

Beyza Fatma Özçakar, Fatih Erman ve Taylan Ayverdi’de Ekim Ayında Slovenya’da düzenlenecek olan Büyükler Avrupa Kick Boks Şampiyonasında ringe çıkacaklar. Beyza Fatma Özçakar ayrıca Kasım ayında Slovakya’da düzenlenecek olan Avrupa Şampiyonasında Full Contact sitilinde ringe çıkacak.

Elazığ’daki Türkiye Şampiyonasında Milli Takıma Seçilen Sporcuların Dereceleri ;

Beyza FatmazÖzçakar (Büyükler FC-LK 70 Kg.) Şampiyon (Etimesgut Bld. Spor), Fatih Erman (Büyükler KL 84 kg.) üçüncü (Sportif Spor Kulübü), Taylan Ayverdi (Büyükler K1 81 Kg.) üçüncü (Yılmazer Fight Akademi ), İlham Berk Şimşek (Gençler LC 74 kg.) şampiyon (Şen Samuray S.K.), Sude Özbek (Gençler PF 70 kg.) şampiyon (ArifiyeAtılganspor), Afra Adıyaman (Gençler LC 50 kg.) şampiyon (Yılmazer Fight Akademi), Esra Yalan (Gençler LC 65 kg.) şampiyon (Yılmazer Fight Akademi)

Yorumlar (0)