banner212

banner211

Kick-Boks'ta terfi heyecanı

Kick Boks Spor kulübünün bayan ve erkek sporcuları gerçekleştirilen sınavda tüm hünerlerini sergilemeyi başardı. Sınav sonunda sporcular kuşak atladı.

Salon 21.12.2018, 16:17 UTKU KAYNAR
Kick-Boks'ta terfi heyecanı

Sportif Spor Kulübü Kick Boks kuşak terfi imtihanı yapıldı. Yoğun katılımla gerçekleştirilen imtihan sonunda başarılı olarak bir üst kuşağa yükselmeyi başaran sporcular büyük mutluluk yaşadı.

YOĞUN KATILIM

Sportif Spor Kick Boks Kulübü yıl sonu kuşak terfi imtihanını geniş katılımla gerçekleştirdi. Antrenör Seydi Gökpınar nezaretinde yapılan idmanda sporcular aldıkları eğitimi tüm hünerlerini sergileyerek gösterdi. Yapılan imtihan sonunda tüm sporcular başarılı olarak bir üst kuşağa yükselmenin mutluluğunu yaşadı. 

KUTLUYORUM

Sportif Spor Kick Boks Kulübü Antrenörü Seydi Gökpınar, güzel bir sınav yaptıklarını belirterek başarılı olan tüm sporcularını kutladı. Antrenör Gökpınar, “Sportif Spor Kulübü olarak kick boksta iyi işlere imza atıyoruz. Kulübümüz her geçen gün sayısını artırıyor. Sınavda yoğun katılımla yapıldı. Aldıkları eğitimleri iyi sergileyen sporcularımıza ilerleyen dönemlerde de başarılar diliyorum” ifadesini kullandı. 

Yorumlar (0)