banner212

banner211

Kick Bokscular Antalya yolcusu

Şen Samuray Kick Boks Kulübü ve Erenler HEM Sporcuları , Antalya'da yapılacak olan Uluslararası organizasyonda madalya ile dönmek istiyor.

Salon 05.04.2018, 00:25 06.04.2018, 23:29 UTKU KAYNAR
Kick Bokscular Antalya yolcusu
 

Şen Samuray Kick Boks Kulübü ve Erenler HEM Sporcuları , Antalya'da  yapılacak olan Uluslararası organizasyonda madalya ile dönmek istiyor.

5/8 Nisan tarihlerinde Antalya,  Kremlin Palace Otel de gerçekleşecek olan;  Alperen Atabay Anısına 3. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Turnuvası Turkish Open  organizasyon da madalya kazanmak için ter dökecekler.

Orhan Şimşek (63), İlhan Berk Şimşek (74), Abdulkadir Berber (63), İbrahim Küçük (59), Alperen Saroğlu (63),  uzun süredir devam eden çalışmalarını tamamladılar. Genç sporcular, çalışmalarını madalya ile taçlandırmak istiyor.

Kick Boks Antrenörü İbrahim Şen; " Gençlerimizin katılacağı şampiyonada başarılı sonuç  alabilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük.  Sporcularımızın hırs ve azimleri  bizlerin umutlarını taze tutuyor.  Ve  inanıyorum ki, sporcularımız madalya alma başarısını gösterecekler.." dedi.

Yorumlar (0)