banner212

banner211

Kick-Boksculardan 13 Madalya

Denizli'de düzenlenen Bölgeler Arası Kick-boks Şampiyonası'na katılan Akyazılı kick-bokscular 13 madalya ile döndü.

Salon 13.09.2018, 08:51 UTKU KAYNAR
Kick-Boksculardan 13 Madalya

Bu yıl ikincisi düzenlenen Bölgeler Arası Kick-Boks müsabakalarına katılan sporcularımız 4 birincilik, 5 ikincilik ve 3 üçüncülük elde ettiler. Büyük heyecana sahne olan müsabakalar sonunda Gökhan Dertli, Mustafa Tekin, Görkem Şahin ve Ömer Ünlütürk birinci olurken Oğuzhan Uğur, Efsa Duru Eyüpoğlu, Doğan Berat Mutlu, Hakan Samastı ve Merve Hacıeyüpoğlu ikinci oldu. Şampiyonada ayrıca Emre Yıldız, Melike Nur Bayram ve Ahmet Ünlütürk üçüncülük kürsüsüne çıkma başarısı gösterdiler.

TEBRİK ETTİLER

İlçe Spor Koordinatörü Sercan Demirci;  "Sporcu kardeşlerimiz emeklerimizin karşılığını başarılar elde ederek karşılıksız bırakmadı. Bizleri en mutlu eden şeyde gençlerimizin bu gibi ortamlarda başarılı olmasıdır. Bu turnuvaya katılmamızda maddi ve manevi desteği olan ve gençlere hizmet noktasında destek olan herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

Akyazı Kick-boks takımı hocası Emin Özkul yapmış olduğu açıklamada “Sporcularımızın elde etmiş olduğu başarılarla Akyazı’mızı gururlandırıp aynı zamanda maç tecrübelerini geliştirip daha sonraki maçlarda daha iyi başarılar elde edeceklerini kanıtlamış oldular. Aynı zamanda sporcularımızı destek veren büyüklerimize sonsuz teşekkür ederiz” dedi.

Yorumlar (0)