banner212

banner211

Kick Boks'da Sinop Hazırlıkları

21/25 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan Okullar arası Kick Boks Türkiye Şampiyonasına katılacak olan gençler son hazırlıklarını sürdürüyor.

Salon 14.03.2018, 13:38 14.03.2018, 13:39 UTKU KAYNAR
Kick Boks'da Sinop Hazırlıkları
 

21/25 Mart tarihlerinde gerçekleşecek olan Okullar arası Kick Boks Türkiye Şampiyonasına  katılacak olan gençler son hazırlıklarını sürdürüyor.

Okullar arası Kick Boks Türkiye Şampiyonası 21/25  Mart tarihleri arasın da Sinop'ta, 85'inci  Yıl Kemalettin Paşa  Salonunda  gerçekleşecek. Şen Samuray Kick Boks  Spor Kulübü ve Erenler Halk Eğitim Sporcularından;  İlhan Berk Şimşek  (Vali Mustafa Kıraç Anadolu Lisesi ), Muhammed Emin Yüksel (İMKB Mehmet Akif Ersoy  Lisesi ), Muhammed Emin Baydın ( İMKB Sakarya Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesi) , Abdulkadir Berber ( Şehit Erol Olçak Anadolu Lisesi) çalışmalarını aralıksız sürdürüyorlar.

Kick Boks Antrenörü İbrahim Şen; " Gençlerimizin katılacağı şampiyonada başarılı sonuç  alabilmeleri için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.  Sporcularımızın hırs ve azimleri  bizlerin umutlarını taze tutuyor.  Ve  inanıyorum ki, sporcularımız okullarını başarı ile temsil edeceklerdir." dedi.

Yorumlar (0)