banner212

banner211

Kick Boks'ta Terfi zamanı

Şen Samuray Spor Kulübü ve Erenler HEM Sporcuları Kuşak terfi imtihanında belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'den aldı.

Salon 19.12.2016, 14:27 19.12.2016, 15:33 UTKU KAYNAR
Kick Boks'ta Terfi zamanı
banner218

Şen Samuray Spor Kulübü ve Erenler HEM Sporcuları Kuşak terfi imtihanında belgelerini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'den aldı.

 

Çelikel'e plaket

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; Kick Boks terfi imtihanında geleceğin şampiyonlarını yanlız bırakmadı. Çelikel'e  imtihan sonrasında spora desteklernden dolayı ve günün  anısına plaket takdim edildi.

 Foto galeriye git

40 sporcu belgelerini a ldı

Şen Samuray Spor Kulübü antrenman salonunda gerçekleşen Kuşak terfi imtihanında  40 genç sporcu heyecanla hünerlerini  başarı ile sergilediler.Gençlerin bu heyecanında veliler ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelike'de hazır bulundu. Çelikel ve veliler hünerlerini başarı ile sergileyen sporculara belgeleri takdim etti.

 

Veliler'den ikram

Şen Samuray Spor Kulübü ve Erenler HEM Sporcuları Kuşak terfi imtihanı sonrasında veliler elleri ile hazırladıkları ikramları hep birlikte afiyetle yediler. Veliler son terfi imtihanına da ilgi göstererek yavrularını yanlız bırakmadı.

 

"Birliğimiz daim olsun"

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel yaptığı konuşmada; Yaptıkları çalışmaları anlattı. Külüplerin çalışmlarını da önemsediklerini ifade eden Çelikel, toplumun birlik ve  beraberliğinin devamı için sporun önemi oldukça büyüktür. Siz velilerin göstermiş olduğu öz verilerinden dolayı hepinizi tebrik ediyorum.

Çelikel, Şen Samuray Spor Kulübü ve Erenler HEM  sporcularını başarılarından dolayı kutluyorum. Antrenörümüz İbrahim şen'i tebrik ediyorum.dedi.

 

Yorumlar (0)