banner212

banner211

KickBokscular Denizli'den madalya ile döndü

Denizli’de gerçekleşen KickBoks Türkiye Şampiyonasında 1 Altın ile iki Bronz Madalya alan sporcularımız döndü.

Salon 06.07.2013, 14:57
KickBokscular Denizli'den madalya ile döndü
banner218

Denizli’de gerçekleşen KickBoks Türkiye Şampiyonasında 1 Altın ile iki Bronz Madalya alan sporcularımız döndü.

 

24-30 Haziran tarihlerinde gerçekleşen Büyükler ve Gençler Türkiye Kick Boks Şampiyonasına 9 sporcusu ile katılan Sakarya Sportif Spor Kulübü müsabakalar sonrasında BGençlerde bir altın madalya aldı. Büyüklerde de ise 2 bronz madalya alarak önceki gün ilimize döndüler.

Madalya ile döndüler

Gençler’de Ahmet Din Altın Madalya aldı. Büyüklerde ise  Ömer Faruk Avcı ile Yavuz Selim Din Bronz Madalya aldı. Aynı zaman da  Osman Tutan, Ali Avcı, Derya Baş, Cihat Kobal ve Rıdvan Köse’de çeyrek finale kadar yükselerek ilimizi başarı ile temsil ettiler.

 

Hedef Dünya Şampiyonası

Sakarya Sportif Spor Kulübü  sporcuları ilk olarak 26-30 Temmuz’da Kırıkkale’de İller arası Kick Boks Ligine katılarak, tecrübelerini artırmayı hedeflerken aynı zaman da başarılı sonuçlar almak istiyorlar.

 

19 -24 Ağustos Adıyaman Büyükler ve Gençler Türkiye Şampiyonasına katılacak olan Sportif Spor Kulübü sporcuları burada aynı zaman da Milli Takıma seçilerek Polonya da Gençler Avrupa Şampiyonasında ve Ülkemizde gerçekleşecek olan Büyükler Dünya Kick Boks Şampiyonasında Ay Yıldızlı formayı  giymek istiyorlar.

 

Sportif Spor Kulübü Antrenörü SeydiGökpınar; “ Sporcularımızla uzun zaman dan beri sürdürdüğümüz çalışmalarımızın semeresini görmek bizleri mutlu etmiştir.. Şimdi hedefimiz, İlimizi ve Ülkemizi hem Dünya şampiyonasında hem de Avrupa Şampiyonasında başarıyla temsil etmek istiyoruz. Sporcularımızı kutluyorum aynı zaman da Uluslararası müsabakalara gidecek olan sporcularımıza şimdiden başarılar diliyorum. Bu vesileyle de Gençlik Hizmetleri Spor Müdürümüz Salih Koşu’ya da desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi iletmek sitiyoruz.” Dedi.

Sakarya Kick Boks İl Temsilcisi  Rustem Akkoyun;” Sakarya Sportif Spor Kulübü, sporcularının göstermiş oldukları başarı bizleri mutlu etmiştir. Sporcularımızdan önümüzdeki günlerde yapılacak olan tüm müsabakalarda da aynı başarıyı göstermelerini bekliyoruz. Bu vesileyle de İlimizde Kick Boks Sporunun başarılı sonuçlar almaları için hep birlikte ter dökmeye devam edeceğiz.” Dedi.

 

Yorumlar (0)