banner212

banner211

Kırkpınar Güreşlerinde Eski Dostların buluşması

Dünya Gürel Federasyonu  (FİLA) başkanı Raphael Martinette ve eşi Madelline  Martinetti ile 30 yılı aşkın süre dostlukları olan Arkadaşımız ve Uluslar arası Honore Süperior Güreş Hakemi Suat Beyenal  651 .

Salon 16.07.2012, 12:22
Kırkpınar Güreşlerinde Eski Dostların buluşması
banner218
Dünya Gürel Federasyonu  (FİLA) başkanı Raphael Martinette ve eşi Madelline  Martinetti ile 30 yılı aşkın süre dostlukları olan Arkadaşımız ve Uluslar arası Honore Süperior Güreş Hakemi Suat Beyenal  651 . Kırkpınar yağlı Pehlivan Güreşlerinde buluşarak hasret giderdiler.

Başkan Güreşlere geldi

Dünya Güreş Federasyonu Başkanı İsviçre'li Raphael Martinetti ve eşi Madelline Güreş Federasyonu Başkanı Bekir Çeker'in özel daveti sonucu Türkiye'ye  gelerek Kırkpınar Yağlı Güreşlerini izledi.

Beyenal Canlı Yayın ekibinde

YENİ SAKARYA Gazetesi spor yazarı, arkadaşımız Suat Beyenal Güreş Federasyonu görevlisi olarak Kırkpınar Güreşlerinde görev yaptı. Beyenal ayni anda Spor muhabiri olarak Tek Rumeli Tv nin canlı yayın röportajlarını yaptı. İki eski dost böyle bir ortamda karşılaşarak hasret giderdiler.

30 Yıllık anılar

Suat Beyenal'ın Uluslar arası Süperior kadroda görev yaparken Dünya Güreş Federasyonu Hakem Komitesi Başkanı olan Martinetti daha sonra FİLA Başkanı oldu. Beyenal ve Martinetti ile eşi Madelline buluşmalarında eski yıllardan ve anılardan anlattılar. Sohpetlerinde  Beyenal ve Marttinetti çiftinin yakın dostları FİLA Yönetim kurulu üyesi Rodika Yakşi'de bulundu.

Martinetti Çifti ile birlikte Suat Beyenal'ın dostları FİLA   Hakem Kurulu eski Üyesi Stephan Kazarian ve FİLA Basın koordinatörü Reza Herbst'te Türkiyeye geldiler.

[gallery link="file" orderby="title"]

 

Yorumlar (0)