banner212

banner211

Kobaş Karate'de Milli Gurur

Kobaş Karate Spor Kulübü’ne 3 önemli davet geldi.

Salon 18.08.2018, 11:56 UTKU KAYNAR
Kobaş Karate'de Milli Gurur

Kobaş Karate Spor Kulübü’ne 3 önemli davet geldi. Kobaş Karate antrenörlerinden Halime Irak, Ordu’daki şampiyonada Milli Takım antrenörü görev yaparken, sporculardan Esin Kopsalı Ordu’da, Furkan Önoğul ise İran’da yarışacak.

İRAN VE ORDU

18-19 Ağustos tarihleri arsında İran’ın Urumi kentinde yapılacak olan İran Open Uluslararası Karate Turnuvası’nda Kobaş Karate Spor Kulübü sporcusu Furkan Önoğul 84 kg’da milli forma ile mücadele edecek.  31 Ağustos-2 Eylül 2018 tarihleri arasında Ordu'da yapılacak olan “Karadeniz ve Hazar Ülkeleri Karate Şampiyonası”nda ise Kobaş Karate Kulübü antrenörü Halime Irak; Milli Takım Antrenörü olarak görev yaparken Esin Kopsalı ise Yıldız Milli Takım ile madalya arayacak.

MADALYA BEKLİYORUZ

Kobaş Karate antrenörlerinden Fatih Aksoy çalışmalarının karşılığını kısmen aldıklarını daha çok çalışarak milli takıma daha çok sporcu vereceklerini belirtirken, 1 antrenör ve 2 sporcunun Milli takıma davet edilmesi Kobaş Karate kulübünde büyük sevinç yarattığını söyledi. Karate Federasyon Asbaşkanı ve Kobaş Karate Spor Kulübü Başkanı Meydan Kobaş; antrenörlerinin ve 2 sporcularının Milli takıma davet edilmesinden dolayı sevinçli olduklarını belirterek, tüm sporculara başarılar diledi.

Yorumlar (0)