Kupa ile döndüler

Sakarya Oryantiring İl birinciliği müsabakaları sona erdi. Yarışmaya Karasu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katıldı.

Salon 17.03.2023, 10:14 UTKU KAYNAR
Kupa ile döndüler

Sakarya Oryantiring İl birinciliği müsabakaları sona erdi. Yarışmaya Karasu Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu ve Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri katıldı. Yarışmada Karasulu öğrenciler hem takım halinde hem de ferdi olarak derece alarak okullarına döndü.


ÇİFTE SEVİNÇ


Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu oryantiring branşında küçük kızlar kategorisinde takım halinde ikinci oldu. Küçük erkekler takımı ise il üçüncüsü oldu. Okul öğrencilerinden Ayşe Aydın ise ferdi olarak il üçüncüsü oldu. Takımı çalıştıran Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Rıfat Kaya, derece alan öğrencileri tebrik etti.


Karasu Anadolu İmam Hatip Lisesi de oryantiring yarışmadan dereceyle döndü. Genç Kız B ve genç erkek B grubunda üçüncü olan öğrenciler, genç erkek A grubunda ise dördüncü oldu. Takımı çalıştıran Meslek Dersleri Öğretmeni Hasan Kolukısaoğlu da, öğrencileri elde ettikleri başarılardan dolayı kutladı. 

Yorumlar (0)