Masa tenisinde kupa sevinci

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Minikler Takım Ferdi Masa Tenisi Şampiyonası törenle başladı.

Salon 17.05.2022, 12:30 SporExpres
Masa tenisinde kupa sevinci

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde Türkiye Masa Tenisi Federasyonu tarafından düzenlenen Türkiye Minikler Takım Ferdi Masa Tenisi Şampiyonası törenle başladı. Açılış törenine Başkan Ekrem Yüce’nin yanı sıra Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç, MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı İlhan Şerif Aykaç, antrenörler, aileler ve çok sayıda sporsever katıldı.

KUPA YÜCE’DEN

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende Başkan Ekrem Yüce’ye federasyon temsilcisi Musa Güler tarafından organizasyona sunduğu desteklerden dolayı plaket takdim edildi. Törende ayrıca İl Spor Müdürü şampiyon sporcuyla gösteri maçı yaparken Başkan Yüce, şampiyonada kızlar takım 2.’ncisi olan Büyükşehirli sporculara kupalarını takdim ederek, tebrik etti. Başkan Yüce, organizasyonda şampiyon olan raketlere bisiklet hediye edeceğini duyurdu.

Yorumlar (0)