Mehmet Çelik’in Sakarya Keyfi

Samsun ve Sakarya bölgelerinde çeşitli Spor çekimleri yapan Mehmet Çelik , Güreş Federasyonu Yağlı Güreş yürütme kurulu üyesi ve doğu Marmara sorumlusu Bahattin Aydın’nı ziyaret etti

Salon 03.12.2013, 12:48
Mehmet Çelik’in Sakarya Keyfi

 

Tek Rumeli Tv Spor servisi Müdürü , Çarşamba geceleri Güreşe dair , Perşembe geceleri  Mehmet Çelik ile Spor penceresi canlı yayınları yapımcısı , Teknik direktör Mehmet Çelik Sakarya ve çevresinde yaptığı çekimlerden sonra Islama Köfte ve kabak tatlısı yedi,  ızgara başında köfte pişirdi .


Çekim ekibi

Samsun ve Sakarya bölgelerinde çeşitli Spor çekimleri yapan Mehmet Çelik , kameraman Hüseyin Şentürk ve Ulaşım sorumlusu  Murat Kazoğlu ile birlikte Güreş Federasyonu  Yağlı Güreş yürütme kurulu üyesi ve doğu Marmara sorumlusu Bahattin Aydın’ın sahibi olduğu Meşhur Yenicami Islama Köftecisi iş yerine geldi.


Köfte pişirdi

İki eski dost önce hasret giderdiler ve çeşitli spor konularında fikir alışverişi yaptılar. Bahattin Aydın’ın ikram ettiği Islama Köfte leri afiyet ile yiyen Spor müdürü Mehmet Çelik ızgara başına geçerek köfte pişirdi. Kabak tatlısını çok beğenen Çelik Kabak tatlısı yapılışı tarifinide aldı. Mehmet Çelik iş yerinin Şeref defterine düşüncelerini yazdı.


Suat Beyenal


 

 

Yorumlar (0)