Milli Güreşçi Yunus Özel Hendek’in Gururu Oldu

Hendek’li Milli Güreşçi Yunus Özel bir kez daha şampiyon olarak gururumuz oldu.

Salon 14.02.2016, 21:47 14.02.2016, 21:50 SporExpres
Milli Güreşçi Yunus Özel Hendek’in Gururu Oldu

Sırbistan Belgrad' yapılan '30th JUBILEE INTERNATIONAL SENIOR WRESTLING TOURNAMENT In Greco-Roman Style “Ljubomir Ivanovic- Gedza” Sonuçlarında Milli güreşçimiz 71 kiloda Yunus Özel Hendek’in gururu oldu.

Hendek’te yetişen, İstanbul Büyükşehir Belediye sporcusu olan Milli güreşçi Yunus Özel 71 kiloda şampiyon oldu ve Avrupa şampiyonasına katılmaya hak kazandı.

Gururumuz olan Hendek’li milli güreşçimiz Yunus Özel, Dünya ikinciliği, Avrupa Üçüncülüğünü elde ederek ilçemizde büyük onu ve gurur yaşattı.

Özel’in şimdiki hedefi ise 8-13 Mart tarihleri arasında Letonya’nın başkenti Riga’da yapılacak olan Avrupa şampiyonasında şampiyon olup Türk Bayrağını göndere çektirmek.

Hendek’li olan milli gururumuz Yunus Özel Avrupa şampiyonası öncesi Sırbistan’ın Belgrad kentinde yapılan şampiyonada şampiyon olmak mutluluk verici. Hazırlıklarımızı tüm hızıyla devam ettiriyoruz. Hedefim Avrupa şampiyonasında Türk bayrağımızı göndere çektirmek ve istiklal marşımızı okutmak olacak. Avrupa şampiyonu olarak bir kez daha ilçemize, kulübüme ve Ülkemize Milli takım arkadaşlarım ile birlikte bu mutluluğu yaşatmak istiyorum. Bizlere her zaman destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

MEHMET KAVİS

Yorumlar (0)