banner212

banner211

Minik Cimnastikçilerin Soğuk Feryadı

Cimnastikçiler havaların çok soğuk olması nedeni ile Salon içinin ısınmadığını ve üşüme nedeni ile çalışma yapamadıklarını ileri sürdüler.

Salon 27.12.2013, 09:16 27.12.2013, 09:23 UTKU KAYNAR
 Minik Cimnastikçilerin Soğuk Feryadı
banner218

Rüstemler nemci Uztürk Jimnastik merkezi spor salonunda çalışmalarını sürdüren Minik Cimnastikçiler havaların çok soğuk olması nedeni ile Salon içinin ısınmadığını ve üşüme nedeni ile çalışma yapamadıklarını ileri sürdüler. Yaşları 5 ile 8 arası olan minikler ısınma problemleri ile üşüme durumlarını sosyal medya üzerinden yazdılar. Bir Sporcu annesi ise yine sosyal medyada soğuk olayını dile getirdi.

Minik Cimnastikçinin feryadı

“Salonumuz çok soğuk tam anlamıyla antremanlarımızı yapamıyoruz, nerdeyse eldivenlerle antreman yapacağız. Bale odasında ısıtıcı ile kondisyon çalışıyoruz. ççok soğuk olduğundan arkadaşlarımızın çoğu gelmiyor..cimnastik salonumuz var ama salonun içinde değil ,bale odasında çalışıyoruz hayret bir şey..böyle giderse cimnastik kışın yapmayacağız sadece yazın yapacağız..

 

Anne’nin mesajı

“Ben C.’nin  annesi ,Sakarya’da kızım Necmi Uztürk spor salonunda cimnastik yapıyor ,Sakarya’da salonumuz soğuk diğer illerde cimnastik salonları nasıl sıcak mı acaba? çocuklarınız sıcak salonda mı sporunu yapıyorlar çok merak ediyorum..yoksa sadece bizim salonun özelliğimi salonun soğuk olması çok merak ediyorum.”

 

banner220
Yorumlar (0)