banner212

banner211

Minik Jimnastikçilerden muhteşem gösteri

Ada Cimnastik Kulübü sporcuları cimnastik gösterileriyle izleyenlere ketif dolu dakikalar yaşattı.

Salon 15.09.2012, 18:31
Minik Jimnastikçilerden muhteşem gösteri
banner218

Ada Cimnastik Kulübü sporcuları cimnastik gösterileriyle izleyenlere ketif dolu dakikalar yaşattı. 6 ile 9 yaş aralığındaki minik cimnastikçiler yaptıkları esnek ve estetik hareketleriyle kendilerine hayran bıraktı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü'ne bağlı olan Ada Cimnastik Kulübü önceki gün Necmi Uztürk Spor Salonu'nda bir cimnastik şölen sundu. Yaz ayları boyunca öğrendikleri yetenekleri sergileyen Ada Cimnastik Kulübü'nün 6 ile 9 yaş aralığındaki minik yetenekleri yaptıkları esnek ve estetik hareketler ile görenleri adeta kendilerine hayran bıraktı.

Artistik cimnastikte Halis Coşkun'un öğrencileri, ritmik cimnastikte Vera Takaeva'nın öğrencileri gösteriyi izleyenleri büyüledi. Gösteriye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Serdivan Belediye Başkan Yardımcısı Selvet Karaoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent Kasım, ASKF Başkanı Hüseyin Kama, Muhtarlar Derneği Başkanı Erdal Erdem, sporcu velileri ve çok sayıda sporsever katıldı.

Gösteri öncesinden konuşan artistik cimnastik antrenörü Halis Coşkun "Bu yıl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinden kurulan Ada Cimnastik Kulübü henüz daha çok yeni olmasına rağmen ülke çapındaki yarışmalara sporcu göndermiştir. Yaz boyunca çok çalıştık ve kışında bu çalışmalara devam edeceğiz. Artistik cimnastikte ben ve ritmik cimnastikte tecrübeli hocamız Vera Takaeva öğrenciler ile elimizden geldiğince ilgilenmeye çalıştık ve onlar bize bunun karşılığını verdi. Bu akşam 28 öğrencimiz ile bütün salona görsel bir şölen havası yaşatacağız" diyerek iddialı konuştu.

 

Kaynak:YeniHaber

Yorumlar (0)