Minik raketler yarıştı

Salon 20.01.2024, 21:07 SporExpres
Minik raketler yarıştı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü iş birliği ile düzenlenen Minik - Küçük Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. Atatürk Spor Salonu Masa Tenisi Antrenman salonunda gerçekleştirilen ve birbirinden heyecanlı müsabakalara sahne olan il birinciliği müsabakalarına 50 sporcu katıldı.

MİNİKLER  BİR BAŞKA

13-14 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilen Minik - Küçük Masa Tenisi İl Birinciliği müsabakalarının ardından dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları verildi. Minik kızlarda Beray Zeynep Çalışkan birinci, Elif İkra Keyfli ikinci, Nihal İn ve  Eslem Nil Yalçın üçüncü oldu. Minik Erkeklerde ise Ali Taha Yenihayat birinci, Hasan İbrahim Sözer ikinci, Metehan Özkan ve Yusuf Bekir Mertoğlu üçüncü oldu.

KÜÇÜKLER NEFES KESTİ

Küçük Kızlar kategorisinde ise Esmma Sultan Sarı birinci, Berra Bahtiyar ikinci, Buğlem Çalışkan ve Ece Güneş Özcan üçüncü oldu. Yine oldukça çekişmeli geçen Küçük erkekler mücadelelerinin ardından Yusuf Odabaş birinci, Necmettin Aytekin ikinci, Yusuf Yayla  ve Emin Aydın üçüncü oldu.

Yorumlar (0)