Minikler Bilek güreşinde yarıştı

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Milli Eğitim İl Müdürlüğü iş birliği ile organize edilen Küçük Erkek-Kızlar Bilek Güreşi İl Birinciliği Müsabakaları Yenikent Spor Salonu’nda yapılan finallerle sona erdi. İki gün süren yarışmalar sonunda dereceye giren sporcular madalyalarını aldı.

Salon 21.03.2024, 14:00 UTKU KAYNAR
Minikler Bilek güreşinde yarıştı

4 MADALYA KAZANDI

Yenikent Spor Salonu’nun ev sahipliğinde Küçük Erkek-Kızlar Bilek Güreşi İl Birinciliği Müsabakaları heyecanı yaşandı. Müsabakalarda yer alan Erenler Fevzi Kılıç Ortaokulu öğrencilerinden Emirhan Yılmaz sağ kolda ikinci olurken, Çınar Mert Keçeci sol kolda ikinci, Alper Emanet sağ kolda üçüncü, Yavuz Türkoğlu ise sol kolda dördüncü oldu. Yarışmaları dört madalyayla tamamlayan sporcular performanslarıyla alkış aldı.

MADALYALARI TOPLADI

Yarışmalarda Sapanca Sinan Göksun Ortaokulu fırtına gibi esti. Okul adına yarışan öğrencilerden kızlar 6. Erkekler ise 4 birincilikle toplam 10 madalya kazandı. Pamukova adına yarışan Pamukova Fatmahanım Ortaokulu öğrencisi Efe Yalçındağ sağ ve sol kolda birinci, Pamukova Yenice Ortaokulu öğrencisi Atilla Fırat Ayvaz üçüncü,  Pamukova İmmam Hatip Ortaokulu öğrencileri. Abdullah Esat Korkmaz sağ ve sol kolda, Ali Bolca ise sol kolda üçüncü olarak madalya kazanmayı başardı

Yorumlar (0)