Minikler Yüzme İl Birinciliği sona erdi

Okullararası “Minikler Yüzme İl Birinciliği” Sakarya Olimpik Yüzme Havuzunda son buldu.

Salon 02.06.2016, 15:32 06.06.2016, 14:15 SporExpres
Minikler Yüzme İl Birinciliği sona erdi

Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak Okul Sporları kapsamında gerçekleştirilen Okullararası "Minikler Yüzme İl Birinciliği" Sakarya Olimpik Yüzme Havuzunda son buldu.

Foto galeriye git


İki gün süren yarışmalar Minikler A ve B kategorisiyle, 32 okuldan toplam 309 sporcunun katılımı ile gerçekleşti.Serbest,Kelebek,Kurbağalama,Sırt Üstü,Serbest Bayrak ve Karışık Bayrak stilinde yarışan sporcular, okullarını en iyi şekilde temsil edebilmek ve il birinciliği için kıyasıya mücadele etti. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel'inde izlediği yarışmalarda sporcuların ortaya koyduğu mücadele renkli görüntülere sahne oldu. Müsabakada dereceye giren okullara kupa ve madalyaları İl Müdürü Fatih Çelikel tarafından takdim edildi.

"Minikler Yüzme İl Birinciliği" yarışmalarında sporcuları,  çabalarından dolayı kutlayan İl Müdürü Fatih Çelikel, bu güzel etkinlikten dolayı sporculara,öğretmenlerine ve şenlik havasında geçen yarışmalara yoğun ilgi gösteren velilere teşekkür etti. Çocuklar için bu sağlıklı spora alışma süreci olduğunu ifade etti.

Yorumlar (0)