Akyazı Gençlik ve Spor, Sakarya Şampiyonlar ve Işık Kolej Spor Kulüpleri muhteşem bir organizasyonla 2013 Ocak ayı kemer terfi sınavını gerçekleştirdiler." />

banner212

banner211

Ocay 2013 Karate Terfi Sınavı yapıldı

Akyazı Gençlik ve Spor, Sakarya Şampiyonlar ve Işık Kolej Spor Kulüpleri muhteşem bir organizasyonla 2013 Ocak ayı kemer terfi sınavını gerçekleştirdiler.

Salon 21.01.2013, 09:01
Ocay 2013 Karate Terfi Sınavı yapıldı

Akyazı Gençlik ve Spor, Sakarya Şampiyonlar ve Işık Kolej Spor Kulüpleri muhteşem bir organizasyonla 2013 Ocak ayı kemer terfi sınavını gerçekleştirdiler. Üç kulübün işbirliği ile gerçekleşen sınav Atatürk spor kompleksi Lütfü Yaman spor salonunda yapıldı. Toplam 108 sporcunun ter döktüğü sınav neticesinde terfi eden taekwondocular  kemerlerini ve katılım sertifikalarını protokol üyeleri ve velilerin ellerinden aldılar.

 

Protokolde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Bülent Kasım, Sakarya Taekwondo İl Temsilcisi Murat Biryan, Adapazarı İlçe Spor Müdürü Yusuf Uyğur, Şampiyonlar Taekwondo Spor Kulübü Başkanı Dr. Ümit Akın ve Akyazı Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Aydın Demiröz yer aldılar. Sınav komisyonunda  ise antrenörlerimizden Cemil Saydam, Coşkun Çakmak, Cemal Ot ve Murat Alan görev aldılar.

 

Değişik gösterilerin ve kırışlarında yer aldığı sınavla çıtayı her geçen gün yükselten kulüplerimiz ve sporcuları salanda bulunan muhteşem kalabalık tarafından ayakta dakikalarca alkışlandılar. Ayrıca uzun süredir tedavi gören herkesin sevgisini ve gönlünü fethetmeyi başaran, Sakarya’ da taekwondo denince akla gelen ilk isim değerli Coşkun Çakmak Hocamız salonlara geri dönmenin mutluluğunu komisyonda görev alarak camiada sevinç yaşattı.

Yorumlar (0)