Okçular 100.Yıl Aşkına

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 100. Yıl kutlamaları çerçevesinde düzenlediği etkinliklerle coşkulu bir Cumhuriyet kutlaması yaptı.

Salon 01.11.2023, 10:12 UTKU KAYNAR
Okçular 100.Yıl Aşkına

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 100. Yıl Kutlama Programı kapsamında, Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün düzenlediği Olimpik Okçuluk Klasik Yay Yarışması muhteşem bir coşkuyla gerçekleşti. İl Müdürü müsabakalara ilgi gösteren tüm sporculara teşekkür ederken Cumhuriyet’in 100.Yılı’na yakışır bir etkinliğe imza atan herkesi tebrik ediyorum dedi.

GENİŞ KATILIM

Serdivan Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen Olimpik Okçuluk Klasik Yay Yarışmalarında8-11 Yaş Klasik Yay Kızlarda Deniz Yüksel birinci, Yağmur Kayacıkoğlu ikinci, Zümra Naz Saygılı ve Ahsen Emre üçüncü, 8-11 Yaş Klasik Yay Erkeklerde

Umut Birlik birinci,  Altuğ Alkaya ikinci Ahmet Faruk Demirbacak, Kerem Türen ve  Kerem Gürsoy (Aynı Puan) üçüncü oldu.

MADALYALARI VERİLDİ.

12-14 Yaş Klasik Yay Kızlarda Hande Sarımehmetoğlu birinci Zeynep Karakaoç, ikinci Ravza Yılmaz ve Ela Yılmaz üçüncü, 12-14 Yaş Klasik Yay Erkeklerde Eymen Fındık birinci, Yusuf Kasım ikinci, Bilal Taha Okur ve Uğur Onu üçüncü oldu. 15 Yaş Üstü Klasik Yay Kızlarda ise Zeynep Naz Kaya birinci, Fatma Zehra Akengin ikinci, Feyza Aycan ve Edibe Zümra Uran üçüncü olurken  15 Yaş Üstü Klasik Yay Erkeklerde Özgür Kalk birinci, Zafer Türen ikinci, Serhan Emre ve  Uğur Tiryarki üçüncü olma başarısını gösterdi.

Yorumlar (0)