banner212

banner211

Okullar arası Taekwondo İl birinciliği yapıldı

Okullar arası Yıldız Kız-Erkek, Gençler Kız- Erkek Teakwondo İl birinciliği Lütfü Yaman spor salonunda yapıldı

Salon 17.02.2014, 08:56 17.02.2014, 08:59 UTKU KAYNAR
Okullar arası Taekwondo İl birinciliği yapıldı
banner218
Okullar arası Yıldız Kız-Erkek, Gençler Kız- Erkek Teakwondo İl birinciliği Lütfü Yaman spor salonunda yapıldı.Yıldız Kız ve Erkekler ile Genç Kız –Erkekler madalya alabilmek için kıyasıya yarıştı.


Lütfü Yaman spor salonunda 1 günde tamamlanan Taek wondo İl birinciliğine 150 ye dolayında sporcu katıldı. Müsabakaların tamamlanmasından sonra dereceye giren Taekwondo’culara madalya verildi.

YILDIZ KIZLAR

29Kg 1-Züleyha Aişe Dinç - Özel Neva OO

37 Kg 1-Buse Öztürk –Selçukbey OO,2-Büşra Yılmaz S.F.A OO

41 Kg 1-Bilge Uygur-S.F.A OO,2- Aleyna Ceylan Paris OO, 3-Manolya Çevirgen- Selçuk Bey OO, 3-Semra Naz Ayvaz –Kazım Karabekir OO

44 Kg 1-Şehima Aksu-Ali Dilmen OO

47 Kg 1-Şeyma Nur Kaya-İsmet İnönü OO

51 Kg 1-Merve Deliktaş-S.F.A OO, 2-Rabia Topçuoğlu – 21  Haziran OO

55 Kg 1- Rukiye Özdemir- Şh. Mustaf Özen OO,

59 Kg 1-İrem Nur Acar- Atatürk OO,2-Emine Çiftçi-Yeşiltepe OO

+59 Kg 1- Neslihan Seven – Şh.Ahmet Akyol OO, 2- Kübra Sağlam- Paris OO,3- Esra Çakmak- Yücel Ballık OO

YILDIZ ERKEKLER

33 Kg 1-Alper Tuna Alan – Özel Fatih OO

37 Kg 1-Eren Orsavaş-Akyazı Cumhuriyet OO,2-Yusuf Selim Bakım-Şh.Ahmet Akyol OO, 3-Erdem Aktaş-Şh. Fatih Kemal Yarar OO

41 Kg 1- Ömer Tarık Sosyal –Şh.Ahmet Akyol OO

45 Kg 1-Bilal Çavuş –Mehmet Gölhan OO, 2-Ahmet İşcan –M.Kemal Atatürk OO, 3-Anıl Kemal Turan – Bahçelievler Gazi OO

49 Kg 1-Mert Dinç-21 Haziran OO, 2-Yunus Emre Turan –Nuri Bayar ==, 3- Orhan Fazlıoğlu –M.Akif Ersoy OO

53 Kg 1- M.Ali Hebiloğlu- Sabihahanım OO

57 Kg 1-Doğukan Hinis-Toki OO, 2-İmam Şahin Cengiz-Özel Neva OO, 3-M.Emir Çam – Osmanbey OO,3-Talha Bayraktar

61 Kg 1- Ahmet Ş. Sosyal- Şh. Ahmet Akyol OO

65 Kg 1- Ö.Faruk Akyol-İnönü OO

+65 Kg 1- Onur Yılmaz- Bahçelievler OO

GENÇ KIZLAR

42 Kg 1- Senanur Maral Adap.H.Zehra Akkoç And L.

46 Kg 1-Şevval Bozkurt- Sakarya Kız Meslek L

49 Kg 1- Arzu Demirci – Y.Emre And.L

52 Kg 1- Enru Maral- Yunus Çiloğlu L, 2- Selcan Koç-P.Ova And.İHL

55 Kg 1- Fatma Gözdenur Aytaç- Arifiye And. Öğ.L,2-Sena İkiz –Sakarya And.L

59 Kg 1- Dilara Çakmak – Prof. Dr. T.Çiller L

63 Kg 1- Buse Al- Cunhuriyet And.L

GENÇ ERKEKLER

45 Kg 1- Mustafa T. T-Yıldız-Yunus Çiloğlu TML

48 Kg 1- İbrahim Saydam-Ali Dilmen And.L, 2- Ensar Uzun-Sakarya TEML

51 Kg 1-Yusuf Durmuş-Sakarya TEML, 2- Doğukan Gedik-Adap İHL

55 Kg 1-Ahmet Oğuzhan Karaçayır- Akyazı And.L, 2-Yiğit İzkalaf- Adfap İHL, 3-Hasan Mert Uzun-Y.Emre And.L, 3- Ozan Melih Şahin- Sakarya EML

59 Kg 1-Furkan İpek- Sakarya EML

63 Kg 1-Gökhan İpek- Sakarya EML, 2-M.Celil Alpaslan-Fatih EML

68 Kg 1- Furkan Gökay- Özel Fatih And.L, 2- Oktay Ata-M.Akif Ersoy EML

73 Kg 1- Kubilay Kaptanoğlu – M.Akif Ersoy AND.L, 2- Kayahan Uluç- Satso TML

78 Kg 1- N.Selim Oyar –Ali Dilmen L

+78 Kg 1- Berk Can Demir – Fatih And. TML

 

 

 

Kaynak: HABER:SUAT BEYENAL
banner220
Yorumlar (0)